Новини

Адвокатський супровід податкових перевірок: практичні поради

19.10.2017

Супровід адвокатом податкової перевірки під час її проведення є найбільш потужним засобом мінімізації її наслідків для клієнта. Саме таке супроводження повинно бути направлено на підготовку подальшого захисту клієнта в суді при оскарженні податкового повідомлення-рішення по суті. Про це і піде мова у статті.

Відповідальність за несвоєчасне надання медичної допомоги: вітчизняна...

19.10.2017

Пункт 7 Європейської хартії прав пацієнтів гарантує кожному право на отримання необхідного лікування без зволікань, протягом наперед установленого строку. Це право має забезпечуватися на кожному етапі лікування, незалежно від особи пацієнта. Розглянемо, як воно тлумачиться у вітчизняній та європейській судовій практиці.

Швидкість замість якості: новела кримінального процесу

18.10.2017

Сьогодні довіра до судової влади та правоохоронної системи в Україні знаходиться на вкрай низькому рівні, що зумовлено тривалістю досудового розслідування та судового розгляду як цивільних, господарських та адміністративних, так і кримінальних справ, кадровим дефіцитом, високим рівнем корумпованості судової та правоохоронної систем, а також низкою інших чинників.

Запрошуємо всіх на ІІ турнір з міні-футболу на кубок Голови Ради...

17.10.2017

Рада адвокатів Київської області з радістю повідомляє про продовження гарної традиції об’єднання адвокатської спільноти за допомогою спору та оголошує про проведення 21-22 жовтня 2017 року ІІ турніру з міні-футболу на кубок Голови Ради адвокатів Київської області    

Юридична сила e-contracts: як розцінювати договори, укладені в мережі...

17.10.2017

Минуло 2 роки з часу прийняття Закону України «Про електронну комерцію» та більше ніж 10 років з часу прийняття Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», однак пропозиція укласти договір в електронній формі в українських реаліях у більшості випадків викликає здивування та неприйняття. Нехай краще буде папірець, адже так надійніше. Поняття електронного договору (договору в електронній формі) донині залишається чужим.

Україна має приєднатися до Міжнародного кримінального суду, - Г....

17.10.2017

Для України необхідно ратифікувати Римський статут та приєднатися до Міжнародного кримінального суду (МКС). Про це повідомив Голова Комітету України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря, зазначає прес-служба ВРУ.

Семінар про корпоративні відносини зібрав понад 700 адвокатів (ФОТО)

17.10.2017

13 жовтня в Будинку кіно відбувся семінар в рамках підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Київської області на тему «Ключові спірні правові позиції у корпоративних відносинах (в контексті товариства з обмеженою відповідальністю)», який відвідали понад 700 адвокатів. 

Адвокати провели антикорупційний семінар для керівників підрозділів...

13.10.2017

На запрошення заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, адвокати Регіна Гусейнова та Сергій Деледивка провели семінар: "Корупційні злочини та адміністративні правопорушення пов'язані з корупцією". Семінар прослухали керівники комунальних підприємств м.Києва та керівники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.

Яким має стати адвокат майбутнього?

13.10.2017

У останньому номері газети «Закон і Бізнес» (07.10—13.10.2017) опубліковане інтерв’ю з Президентом АПУ Андрієм Стельмащуком, керуючим партнером  ЮФ «Василь Кісіль і партнери».

Законопроект: при відеофіксації порушень на дорогах буде складатись...

13.10.2017

Пропонується зобов’язати поліцейських завжди складати протокол про адмінправопорушення, а не одразу виносити постанову про накладення штрафу. Бо відсутність такої норми порушує право на захист.