Новини

«Честь адвокатської професії вимірюється в тому, скільком людям...

22.03.2018

Думки, викладені у цій статті – це особисті погляди учасників Програми. Вони не є офіційною позицією Програми «Адвокат Майбутнього», Посольства США в Україні, ГО «об‘єднання адвокатів, які надають БПД», проекту «доступна та якісна правова допомога в Україні», уряду Канади та Асоціації правників України.

Адвокатський запит до нотаріуса: необхідно спільно вирішити проблему

22.03.2018

Нотаріуси, згідно Закону України "Про нотаріат", не мають права надавати адвокатам у відповідь на адвокатський запит інформацію, що містить нотаріальну таємницю. Відмовляючи у наданні такої інформації, нотаріуси діють правомірно.

До проблем визначення початку перебігу позовної давності

22.03.2018

Поза увагою дослідників залишаються проблемні питання визначення початку перебігу позовної давності.

НААУ запустить автоматизовану подачу звернень адвокатів

22.03.2018

Для оперативного реагування на звернення адвокатів з приводу порушення їхніх прав та гарантій адвокатської діяльності в НААУ уже за місяць, до 15 квітня, обіцяють запустити автоматизовану подачу звернень. Адвокатам лише потрібно буде заповнити он-лайн форму звернення.

Кодекс з процедур банкрутства прийнято за основу

22.03.2018

Умови та порядок відновлення платоспроможності боржника-юридичної особи або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури, а також відновлення платоспроможності фізичної особи пропонується встановити Кодексом з процедур банкрутства.

Київське відділення Комітету захисту прав адвокатів звітує про свою...

20.03.2018

15 березня 2018 р. відбулось засідання київського відділення Комітету захисту прав адвокатів під головуванням заступника Голови Костянтина Пінчука. Він представив нових кандидатів в члени Комітету, яким за результатами обговорення була надана рекомендація про включення до складу представників Ради адвокатів Київської області при проходженні трьохмісячного іспитового терміну. 

Звіт про виконання кошторису Ради адвокатів Київської області за 2017...

20.03.2018

До уваги учасників конференції, а також усіх адвокатів Київської області пропонується з метою ознайомлення звіт про виконання кошторису Ради адвокатів Київської області за 2017 рік

Команди адвокатів регіонів можуть зареєструватися в національному...

20.03.2018

31 березня- 1 квітня НААУ проведе третій Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA-2018».

Фінансовий омбудсмен як чергова спроба розвантаження судів

20.03.2018

Знову законодавець вирішив винайти новий, альтернативний інститут, який дозволить врегулювати проблемні питання в сегменті проблемних кредитів. У ВРУ було зареєстровано проект закону «Про установу фінансового омбудсмена». В результаті втілення у життя цього законопроекту його ініціатори вбачають потенційні позитивні зміни не лише у відносинах споживачів фінансових послуг та надавачів таких послуг, але й відновлення довіри споживачів до фінансового ринку, зменшення навантаження на судову систему України, зменшення витрат споживачів та фінансових установ на вирішення спорів, у порівнянні з...

Оскарження рішень митного органу щодо порушень митних правил

20.03.2018

Останнім часом в судовій практиці виникло неоднозначне питання стосовно неоднакового застосування норм чинного законодавства України під час вирішення спорів щодо оскарження постанов митного органу про накладення адміністративних стягнень за порушення митних правил, передбачених ч. 3 ст. 470 Митного кодексу України від 13.03.2012 р. №4495-VI.