16 червня - семінар щодо виконання адвокатських запитів державними архівами

16 червня 2017 року відбудеться черговий семінар Ради адвокатів Київської області на тему: "Адвокатський запит: виконання за документами  Національного архівного фонду дорадянського періоду". Модератором заходу виступить Ольга Музичук, директор Центрального державного історичного архіву України (на фото). 

Місце проведення семінару – м. Київ, вул. Саксаганського, 6 (Будинок кіно, Червона зала). Початок о 13.00

Мета семінару: Обговорення основних напрямів виконання адвокатських запитів державними архівами України, у першу чергу за документами дорадянського періоду. Буде презентовано систему державних архівних установ України; особливості документальних колекцій центральних та регіональних архівів; обговорено проблемні питання опрацювання адвокатських запитів. Буде наведено приклади виконання адвокатських запитів за документами, що зберігаються у Центральному державному історичному архіві України, м. Київ. Для правильності спрямування адвокатських запитів буде продемонстровано пошуковий апарат, розміщений у мережі Інтернет; надано консультації з актуальних питань.

Вхід – тільки для адвокатів, які пройшли попередню реєстрацію. Тому при собі слід мати посвідчення адвоката.

Нагадуємо, що здійснити реєстрацію можна за допомогою розділу сайту "Запис на семінар".

Разом з тим нагадуємо, що семінари проводяться безкоштовно лише для адвокатів Київської області. Що стосується адвокатів, які реєструються онлайн, і належать до інших Рад адвокатів, то вони будуть включені в реєстраційний список лише після сплати відповідного внеску (1120 грн за можливість відвідувати семінари протягом 2017 року). Також вони зможуть зареєструватися для участі в семінарі в день проведення заходу за наявності вільних місць.

Під час семінару учасники отримають поради, висновки, рекомендації. По завершенню заходи адвокати отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації Участь у конференції безкоштовна для адвокатів Київської області