19 серпня - ІІ фестиваль «Золотий карась адвокатури» та свято ухи «Адвокатська юшка»

Всі місця для риболовлі вже заброньовано. 

 

19 серпня 2017 року пройде ІІ фестиваль рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свято ухи «Адвокатська юшка».

Цього року Рада адвокатів Київської області продовжує гарну традицію, започатковану в 2016 році та оголошує про проведення ІІ фестивалю рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свята ухи «Адвокатська юшка», які пройдуть 19 серпня 2017 року.  Місце проведення заходу незмінне, це Риболовецький клуб «ГолдФишКлаб», контакти якого можна дізнатись за посиланням http://goldfishclub.com.ua/ukr/contact/.

Метою проведення фестивалю та свята є продовження чудової традиції організації дозвілля адвокатів Київської області, поєднання спортивного інтересу під час змагань та неформального спілкування між собою колег, друзів, рідних та близьких людей.

Під час проведення фестивалю та свята будуть визначені переможці змагань у номінаціях «Золотий карась адвокатури Київської області», «Найкращий риболов адвокатури Київської області», а також «Найсмачніша адвокатська юшка». 

Для участі у заході запрошуються адвокати Київської області разом із сім’ями (дружинами, чоловіками, дітьми).

Також запрошуються до участі адвокати, які мають бажання продемонструвати свої таланти, оскільки під час проведення фестивалю та свята плануються виступи адвокатських колективів, гуртів та окремих адвокатів з різних форм самодіяльності (танці, пісні, музичні композиції, вірші тощо). Також, в рамках фестивалю планується проведення спортивних змагань (футбол, волейбол, шахи).

Заявки на участь у заході мають бути подані як адвокатами, які будуть приймати участь у змаганнях так і адвокатами, які просто бажають прийняти участь у заході в якості гостей.

Заявки приймаються до 11.08.2017 року включно. Кількість місць обмежена.

Підготовкою та проведенням заходу займається член Ради адвокатів Київської області Клапчук Федір Петрович (тел. 067 933 37 89).

Нагадаємо, що перший фестиваль риболовлі «Золотий карась адвокатури Київської області» з успіхом пройшов 13 серпня 2016 року в клубі «GoldFishClub», розташованому в унікальному мальовничому місці в 40 км від Києва поблизу селища Клавдієве-Тарасове, що в Бородянському районі. При цьому задоволені були всі - рибалки хвалилися уловом; з дітьми займалися аніматори; найбільш азартні адвокати змагалися в майстерності приготування юшки; а для любителів активного відпочинку в розпорядженні були спортивні майданчики. При цьому всі без винятку адвокати насолоджувалися неформальним спілкуванням серед колег під бадьорі мотиви українських народних пісень.