Адвокати Київщини стали віце-чемпіонами EUROLAWYERS 2017

13 червня 2017 року о 7 ранку пасажири потягу "Ужгород - Київ" з подивом і захопленням споглядали за великою кількістю людей, які в напрочуд святковій манері - разом з шампанським, міні-оркестром та квітами - зустрічали групу спорстменів. Виявилося, що це в такий спосіб адвокати Київської області вітали своїх героїв - віце-чемпіонів Европейської першості з футболу серед адвокатів.

Европейський мундіаль серед адвокатів EUROLAWYERS 2017 проходив у Мариборі (Словенія) з 7 по 11 червня. І як не дивно, але українські правники взагалі могли залишитись за бортом цього футбольного свята. Справа в тому, що Національна асоціація адвокатів України так і не спромоглася залагодити технічні суперечки з організаторами мундіалю - і власне переможець українського відбірного турніру серед адвокатів - команда з Черкаської області так і не поїхала до Марібору. Натомість ця обставина виявилася шансом для адвокатів з Київської області, команда яких - KRBA Team - вже давно і завзято тренується, бере участь у багатьох змаганнях з міні-футболу. Тож декілька місяців інтенсивної підготовки - і адвокати Київщини поїхали до Словенії за перемогою. І це виявилися не пустопорожні обіцянки.

З перших хвилин на футбольних полях Марибора хлопці довели, що мають право на чемпіонські амбіції. Більше того, під час одного з матчів вдалося обіграти й чинних чемпіонів Европи -  "Ордем Барселос" (Португалія). В фіналі мундіалю KRBA Team залишилося зробити лише один крок - обіграти команду "Тіміс Бар" (Румунія), і це хлопцям майже вдалося. Основний час завершився внічию 1:1, але програли в серії пенальті. Що ж так буває, й Фортуна, й Феміда - богині дуже примхливі.

Й тим не менш ми всі дуже вдячні хлопцям, які стати віце-чемпіонами Европи! Так тримати! Браво!