Новини партнерів та ЗМІ

Адвокату на замітку: виконавче провадження в кримінальному процесі

22.08.2017

Аналізуючи особливості виконавчого провадження в кримінальному процесі, саме з позиції дій адвоката найбільш доцільно говорити про це в контексті особливостей побудови стратегії захисту та способів відшкодування шкоди, завданої вчиненням злочину.

Петро Бойко: "Сподіваюсь, що замовні кримінальні справи надалі не стануть приводом для відсторонення неугодних членів ВРП"

21.08.2017

Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського у вчиненні незавершеного замаху на шахрайство, а саме – вимоги $500 тис....

Оновлені Правила адвокатської етики: тиск чи стандарти?

17.08.2017

НААУ опублікувала оновлені Правила адвокатської етики. Ми вирішили дізнатися думку юристів з цього приводу.

Огляд ЗМІ: Заочні рішення прискорюють процес, але обмежують права сторін

10.08.2017

Зміни Цивільного процесуального кодексу, передбачені проектом закону №6232, залишають незайманим інститут заочного розгляду. Адвокати, судді та науковці висловлюють різні думки щодо доцільності існування такого виду провадження в нинішньому вигляді.

Найцікавіші трудові спори 2016-2017 рр.

09.08.2017

З кожним роком кількість трудових спорів в українських судах лише збільшується. Слід зазначити, що зростання цієї категорії спорів є цілком логічним. Кризові явища в економіці, підвищення юридичної грамотності населення і розпочата судова реформа спонукають працівників захищати свої права та...

Виконання судових рішень має бути віднесено до компетенції судової гілки влади, - експерт

07.08.2017

Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про виконавче провадження» виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - сукупність дій визначених органів та осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і...

Огляд ЗМІ: Що адвокату не можна писати у Фейсбуці

03.08.2017

Правила адвокатської етики доповнили розділом, що врегульовує поведінку в соцмережах та на інтернет-форумах. Днями було опубліковано оновлену редакцію документа.

Кримінальне провадження проти адвоката не може бути підставою для відтермінування його дисци-плінарної відповідальності

26.07.2017

Коли через надмірне емоційне напруження конфлікт між правоохоронцями й адвокатом сягає межі застосування фізичного впливу, захисник у подальшому часто отримує порушення проти себе і дисциплінарної, і кримінальної справ.

Чи стануть адвокати більш моральними з появою нових Правил адвокатської етики?

19.07.2017

Днями на сайті НААУ були врешті-решт оприлюднені нові Правила адвокатської етики, затверджені 9 червня на звітно-виборному з’їзді адвокатів.

Процесуальні зловживання за проектом нового ГПК

13.07.2017

Черговим кроком на шляху проведення судової реформи стало прийняття Верховною Радою України в першому читанні президентського законопроекту №6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства...