Оголошення

Запрошуємо адвокатів Київщини до роботи в Науково-консультативній раді

21.07.2017

3 метою забезпечення наукової підтримки під час вирішення проблемних питань, що виникають при застосуванні законодавства, Радою адвокатів Київської області було прийнято рішення про створення Науково-консультативної ради.

29 липня майстер-клас «Питання сучасного стану захисту прав адвокатів»

19.07.2017

29 липня 2017 року в рамках проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів відбудеться майстер-клас Ради адвокатів Київської області на тему: «Питання сучасного стану захисту прав адвокатів». Модераторами та доповідачами заходу виступлять адвокати – члени Комітет захисту професійних прав та реалізації гарантій Ради адвокатів Київської області – Андрій Грубський (голова Комітету), Петро Варишко, Ілмарс Путраймс, Ілля Лішневський та Василь Скольський.

До уваги адвокатів, які займаються захистом прав осіб від порушень у мережі Інтернет

27.01.2017

"Центр компетенції" Консорціуму "Український центр підтримки номерів і адрес" (Центр компетенції) займається сприянням захисту прав осіб від порушень у мережі Інтернет

Запрошуємо адвокатів отримати свідоцтва про підвищення кваліфікації

02.08.2016

Адвокати, які протягом 2012-2015 років надавали Раді адвокатів Київської області картки обліку залікових балів та копії документів, що підтверджують підвищення їх кваліфікації протягом цих років, можуть звернутися до Секретаріату Ради за отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Оголошення

25.03.2015

Шановні колеги та колежанки!

З метою удосконалення роботи «Комітету захисту професійних прав адвокатів та  реалізації гарантій адвокатської діяльності»  Ради адвокатів Київської області, створюються районні відділення Комітету у кожному районі Київської області. Реалізація даного питання удосконалить та поліпшить оперативне реагування Комітету на порушення професійних прав та гарантій адвокатів Київської області.

Створення відділень Комітету надасть можливість адвокатам Київщини не залишитись наодинці з проблемами, які повсякденно виникають у нашої спільноти під час виконання своєї професійної діяльності у всіх куточках Київської області.

Рада адвокатів Київської області запрошує долучитися до допомоги бійцям АТО

27.11.2014

В рамках акції допомоги бійцям АТО Рада адвокатів Київської області запрошує не байдужих громадян долучитися до доброї справи та допомогти українським воїнам теплими речами.

Приєднуємось до допомоги адвокатам-військовослужбовцям

20.06.2014

19 травня 2014 року Комітет з захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності започаткував акцію допомоги адвокатам-військовослужбовцям, що знаходяться під обстрілом у гарячих точках на сході України.

Вимоги щодо оформлення посвідчення адвоката України нового зразку

04.05.2014

Відповідно до підпункту 1.18 п. 1 Розділу 2 «Повноваження Ради адвокатів України» Положення про Раду адвокатів України, затвердженого Установчим з’їздом адвокатів України від 17.12.2012, Рада адвокатів України відповідно до покладених на неї завдань затвердила зразки посвідчення адвоката України (рішення №30-31 від 17 грудня 2012 р.). На виконання цих приписів Рада адвокатів Київської області розпочинає збір заяв адвокатів на виготовлення посвідчення нового зразку. Нижче можна знайти інформацію про умови отримання посвідчення.