Новини

З’явився ресурс з перекладами свіжих рішень ЄСПЛ українською

23.05.2018

В Україні з’явився інформаційний ресурс, де викладаються переклади українською мовою свіжих прес-релізів та повних текстів рішень Європейського суду з прав людини.

В Раді адвокатів Київської області відбулося перше заняття в Школі...

22.05.2018

18 травня 2018 р. в приміщенні Ради адвокатів Київської області відбулося перше заняття в Школі професійності майстерності адвокатів. Перша лекція, яку прочитав директор Школи, адвокат, кандидат юридичних наук, член Ради адвокатів Київської області Віктор Чевгуз мала назву «Організація роботи адвоката, або як за 5 хвилин знайти у своєму комп’ютері відповідь на будь-яке юридичне запитання».

Фіксація питань у кримінальному провадженні, які розглядає слідчий...

22.05.2018

Стаття 27 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК України) звучить як гласність і відкритість судового провадження та повне фіксування технічними засобами судового засідання і процесуальних дій. Як відомо, до ч. 5 цієї статті було внесено зміни, і тепер вона звучить так: “Під час судового розгляду та у випадках, передбачених цим Кодексом, під час досудового розслідування забезпечується повне фіксування судового засідання та процесуальних дій за допомогою звуко- та відеозаписувальних технічних засобів. Офіційним записом судового засідання є лише технічний запис,...

У НААУ пропонують запустити адвокатську монополію через держзакупівлі

22.05.2018

Механізм запровадження адвокатської монополії можна запустити через зміни до закону про державні закупівлі, що враховували би особливості закупівлі послуг на правову допомогу, або шляхом прийняття окремого закону про держзакупівлі правових послуг.

Дитина у кримінальному провадженні: адвокати вивчають стан захисту...

22.05.2018

Адвокати вирішили дослідити спроможність української правової системи забезпечити максимальні можливості для ефективного захисту прав дитини у кримінальному та провадженнях про адміністративні правопорушення.

Аналіз судової практики щодо оскарження рішень третейських судів

22.05.2018

Огляд судової практики розгляду господарськими судами спорів у справах щодо оскарження рішень третейських судів, утворених відповідно до Закону України "Про третейські суди".

Держава заборгувала адвокатам 10 млн гривень

21.05.2018

В бюджеті системи безоплатної правової допомоги відбулася кризова ситуація. У всіх регіонах країни перед адвокатами виникла заборгованість за надані ними послуги на підставі доручень центрів БПД.

Адвокати профільного Комітету Ради адвокатів Київської області...

21.05.2018

18 травня 2018 р. відбулося засідання Комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області. Під час засідання були заслухані звіти Голів територіальних відділень, з яких можна зробити висновки про достатньо високу ефективність роботи Комітету. 

Адвокати з Комітету цивільного права та процесу обговорили...

18.05.2018

18 травня 2018 року адвокати Київської області, членкині Комітету цивільного права та процесу Ради адвокатів Київської області Юлія Дузь та Кондратенко Тетяна в програмі «Школа права» на телеканалі "Київ" розповіли про особливості розподілу майна подружжя

Адвокат Київської області Тарас Безпалий візьме участь в конкурсі з...

18.05.2018

Адвокат у сфері кримінального права — Тарас Безпалий  візьме участь в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.