Юридичні новини

Відповідальність за несвоєчасне надання медичної допомоги: вітчизняна та європейська практика

19.10.2017

Пункт 7 Європейської хартії прав пацієнтів гарантує кожному право на отримання необхідного лікування без зволікань, протягом наперед установленого строку. Це право має забезпечуватися на кожному етапі лікування, незалежно від особи пацієнта. Розглянемо, як воно тлумачиться у вітчизняній та європейській судовій практиці.

Швидкість замість якості: новела кримінального процесу

18.10.2017

Сьогодні довіра до судової влади та правоохоронної системи в Україні знаходиться на вкрай низькому рівні, що зумовлено тривалістю досудового розслідування та судового розгляду як цивільних, господарських та адміністративних, так і кримінальних справ, кадровим дефіцитом, високим рівнем корумпованості судової та правоохоронної систем, а також низкою інших чинників.

Юридична сила e-contracts: як розцінювати договори, укладені в мережі Інтернет?

17.10.2017

Минуло 2 роки з часу прийняття Закону України «Про електронну комерцію» та більше ніж 10 років з часу прийняття Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», однак пропозиція укласти договір в електронній формі в українських реаліях у більшості випадків викликає здивування та неприйняття. Нехай краще буде папірець, адже так надійніше. Поняття електронного договору (договору в електронній формі) донині залишається чужим.

Україна має приєднатися до Міжнародного кримінального суду, - Г. Немиря

17.10.2017

Для України необхідно ратифікувати Римський статут та приєднатися до Міжнародного кримінального суду (МКС). Про це повідомив Голова Комітету України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря, зазначає прес-служба ВРУ.

Семінар про корпоративні відносини зібрав понад 700 адвокатів (ФОТО)

17.10.2017

13 жовтня в Будинку кіно відбувся семінар в рамках підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Київської області на тему «Ключові спірні правові позиції у корпоративних відносинах (в контексті товариства з обмеженою відповідальністю)», який відвідали понад 700 адвокатів. 

Адвокати провели антикорупційний семінар для керівників підрозділів КМДА

13.10.2017

На запрошення заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, адвокати Регіна Гусейнова та Сергій Деледивка провели семінар: "Корупційні злочини та адміністративні правопорушення пов'язані з корупцією". Семінар прослухали керівники комунальних підприємств м.Києва та керівники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.

У конкурсі Адвокат року - 2017 з’явилися дві нові номінації

13.10.2017

На Щорічному всеукраїнському конкурсі Асоціації адвокатів України «Адвокат року» з’явилися дві нові номінації: «Молодий адвокат року» та «Молодий правник року».

Відкритий суд в проекті нових процесуальних кодексів: мрії збуваються?

11.10.2017

«Кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов'язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.

РАУ та ВКДКА переїхали на нову адресу

11.10.2017

Національна асоціація адвокатів України (Рада адвокатів України) Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, Рада адвокатів міста Києва та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва змінили своє місце розташування.

Урочисте засідання Ради адвокатів Київської області з нагоди Дня юриста (ВІДЕО)

11.10.2017

6 жовтня 2017 року відбулося урочисте засідання Ради адвокатів Київської області з нагоди Дня юриста. В цей день окрім традиційного святкового вступу до лав адвокатів Київщини відбулося й вручення нагород тим адвокатам, які проявили себе на ниві правозахисної діяльності