Юридичні новини

Об’єднані футболом і адвокатурою: KRBA TEAM – переможець турніру «InterAdvoCup Lviv 2017»

22.08.2017

Команда адвокатів Київської області «KRBA TEAM» підтвердила свій високий клас та футбольну майстерність – й у фінальному матчі обіграла збірну адвокатів Львівської області. Поздоровляємо хлопців з черговою звитягою та успіхом!

«Золотий карась адвокатури-2017»: емоційно, спортивно, весело й смачно!

21.08.2017

Ой, скільки ще цікавого про все це зміг би розповісти кожен з учасників ІІ фестивалю «Золотий карась адвокатури», який відбувся 19 серпня 2017 року під егідою Ради адвокатів Київської області, - й не перелічити! 

Огляд інтернет сторінок у судовому засіданні

21.08.2017

В Україні, як і у всьому світі, інтернет став не тільки засобом спілкування, а і місцем де з кожним днем з‘являється все більше інтернет видань, у яких найбільш прогресивні прошарки населення отримують необхідну їм інформацію.

В АПУ надаватимуть правову допомогу з питань спортивного права pro bono

21.08.2017

Комітет зі спортивного права Асоціації правників України запускає безстроковий проект з надання безоплатої (pro bono) правової допомоги з питань спортивного права.

Антикорупційний суд: яким він має бути?

17.08.2017

Майже рік в Україні триває судова реформа. Вже добігає кінця конкурс на 120 суддівських крісел в оновленому Верховному Суді. Будемо сподіватися, що восени після ухвалення всіх необхідних законодавчих змін він повністю запрацює.

Адвокат року – 2017: оргкомітет конкурсу розпочав роботу

16.08.2017

Асоціація адвокатів України оголосила про початок роботи організаційного комітету Щорічного всеукраїнського конкурсу «Адвокат року».

Приватне життя адвоката обмежене професійною етикою

16.08.2017

У своєму приватному житті адвокат зобов'язаний дотримуватися закону, не вчиняти правопорушень. Можливість застосування цієї норми ПАЕ, як підстави для позбавлення адвоката свідоцтва, нещодавно підтвердив ОАСК.

Правові нюанси арешту майна юридичної особи в кримінальному провадженні

15.08.2017

З метою запобігання і подолання негативних обставин, що перешкоджають або можуть перешкоджати вирішенню завдань кримінального провадження, в кримінальному процесі використовуються заходи примусового характеру, відомі як заходи забезпечення кримінального провадження.

Чи реально притягнути до відповідальності за злочини у мережі Інтернет?

15.08.2017

Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів засідання, на якому обговорювались основні тенденції притягнення до кримінальної відповідальності за дії в мережі  Інтернет.

ВСУ зробив висновок щодо перебігу позовної давності

15.08.2017

Перебіг позовної давності не переривається, якщо суд відмовив у прийнятті позовної заяви або повернув її . Такий висновок зробив ВСУ в постанові №544/525/15-ц, текст якої друкує «Закон і Бізнес».