Новини

Експерти обговорили майбутнє КПК України

23.11.2017

На конференції, організованій 22 листопада 2017 року у Києві, Консультативна місія ЄС (КМЄС) та депутати Верховної Ради, обговорили Кримінальний процесуальний кодекс України (КПК), зокрема, шляхи його вдосконалення, підвищення ефективності розслідувань, дотримуючись при цьому прав людини.

Нові ГПК, ЦПК, КАС підписав Президент

23.11.2017

Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» підписав Президент 22 листопада 2017 року.

Виправдувальні вироки не мають бути чимось екстраординарним

22.11.2017

Буквально рік тому українські судді почали викладати до соціальних мереж інформацію, що ухвалили виправдувальні вироки. Таким чином законники намагалися спростувати закиди щодо суддівської упередженості й обвинувального ухилу процесу. Втім, кількість виправдувальних вердиктів надалі залишається надзвичайно малою. Про те, чому так відбувається, а також які докази можуть стати вирішальними для доведеня невинуватості підзахисного, розповів голова Адвокатської групи «Солодко і партнери» Євгеній СОЛОДКО.

Адвокати та нотаріуси сплачуватимуть єдиний податок?

22.11.2017

На порталі офіційного інтернет-представництва Президента України з'явилася петиція №22/041034-еп, за якою пропонується дозволити особам, які провадять незалежну професійну діяльність (адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, оцінювачі, аудитори та ін.) сплачувати єдиний податок.

Законопроект: Вирок буде ґрунтуватися на записах показань та...

22.11.2017

Суд може сприймати в якості доказів відеозаписи показань під час досудового розслідування. А злочинці повинні сидіти в тюрмі, навіть якщо будуть засуджені на підставі власних показань, які вони надали в якості свідків.

Адвокатські запити: практика Апеляційного суду міста Києва

21.11.2017

Судова практика щодо запитів, які стосуються інформації з обмеженим доступом

Вітаємо з Днем народження Бірюкову Аліну Миколаївну!

21.11.2017

Рада адвокатів Київської області та КДКА Київської області вітають з Днем народження адвоката Бірюкову Аліну Миколаївну, члена дисциплінарної​ палати КДКА.

Інституту кримінальних проступків зелене світло?

21.11.2017

Або навіщо спрощувати досудове розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень.

Прокуратурі мають подовжити слідчі повноваження, – рішення комітету ВР

21.11.2017

Слідчі органів прокуратури до початку функціонування Державного бюро розслідувань повинні мати можливість проводити досудове розслідування кримінальних проваджень, підслідність яких віднесено до ДБР.

Виконавчу службу слід підпорядкувати судовій владі, – З.Холоднюк

21.11.2017

Наразі лише 8% судових рішень виконуються, що формує негативне ставлення до судів та є одним із показників рівня довіри до судової влади. Тож варто перепідпорядкувати виконавчу службу з Мінюсту до судової влади.