Гусейнова-Чекурда Регіна Захидівна

Народилась 5 квітня 1973 року у місті Бровари Київської області у родині юристів. Закінчила Академію Адвокатури України за фахом «юрист». Здобула свідоцтво про адвокатську діяльність. Уповноважена Радою адвокатів Київської області на організацію і проведення заходів підвищення кваліфікації. Керує і координує роботу профільних комітетів Ради адвокатів Київської області.
 
Спеціалізується на новому антикорупційному законодавстві. Першою в Україні створила авторську програму семінарів для суб’єктів декларуванння та адвокатів, які  практикують у цій сфері.
 
Має практичний досвід супроводу повних перевірок державних службовців категорії А, народних депутатів, осіб, які обіймають політичні посади, а також керівників державних та комунальних підприємств й установ. Практикує у сфері електронного декларування.
 
Кваліфікований медіатор. Сертифікат з медіації (Академія Адвокатури України, 2013р.). Також  має сертифікат  курсу “Вирішення проблем в командах за методологією Адізеса” (2012 р.). Розробник курсів медіаправа та правової взаємодії органів державної влади і ЗМІ. Має низку наукових публікацій, присвячених темам антикорупційного законодавства, електронного декларування, свободи слова, захисту персональних даних, доступу до інформації.
 
Нагороджена відзнакою Ради адвокатів Київської області: «За відданість адвокатській професії», Почесною Відзнакою Національної Асоціації Адвокатів України.
 
Нагороджена медаллю святого Миколая Чудотворця та орденом Святої Великомучениці Варвари.