Новини

Комітет з трудового права НААУ підготував пам’ятки для адвокатів щодо...

07.07.2022

Комітет з трудового права НААУ підготував три пам’ятки щодо особливостей організації трудових відносин під час воєнного стану для адвокатів

За які порушення при роботі з РРО податківці можуть штрафувати під...

07.07.2022

Широкомасштабна агресія російської федерації внесла свої «корективи» в наше життя, що зумовило необхідність в адаптуванні законодавства України, у тому числі Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до умов воєнного стану.

Вітаємо з Днем народження голову Ревізійної комісії Ради адвокатів...

06.07.2022

Завжди усміхнена, енергійна і завзята, смілива та впевнена у собі, має гострий розум та тонке почуття гумору, красива, чарівна і жіночна, таким якостями володіє наша колега, адвокат, голова Ревізійної комісії Ради адвокатів Київської області Світлана Брін!

Нотаріальні документи матимуть QR-код

05.07.2022

Внесення виправлень до нотаріального документа з QR-кодом, електронна копія якого завантажена до Системи е-нотаріату, забороняється.  

Висловлюємо щирі співчуття адвокату Наталії Ковалко з приводу смерті...

05.07.2022

Нехай світла пам'ять про Вашого чоловіка назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть Вам сил пережити цю непоправну втрату.

Вітаємо з Днем народження адвоката Ніну Третьяк!

05.07.2022

Від імені Ради адвокатів Київської області прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

За час війни Рада адвокатів Київської області виділила матеріальну...

01.07.2022

Загалом було перераховано кошти на суму 460 тис грн.

Умови відкриття провадження у справі про банкрутство на період дії...

01.07.2022

Разом із тим, говорять посадовці Мін’юсту, на сьогоднішній день законодавством не передбачено прямої норми по входу в процедуру банкрутства для тих, хто втратив бізнес чи житло у зв’язку з війною

Дайджест судової практики у сфері сімейного права за IV квартал 2021...

01.07.2022

Також дайджест містить актуальні зміни до законодавства, зокрема Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів, захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною тощо.  

Права адвокатів Ради адвокатів Київської області в черговий раз...

29.06.2022

Завдяки злагодженій роботі членів Комітету захисту прав адвокатів РАКО було недопущено проведення обшуку в чотирьох приміщеннях, які є робочими місцями адвокатів, та в присутності понятих рішення про непроведення обшуку зафіксоване слідчим в протоколі слідчої дії.