Новини

Про дієвість адміністративних протоколів щодо ненадання відповіді на...

23.09.2020

Відповідь на запит була надана відразу після складання протоколу

Адвокатські запити: приклад мирного врегулювання

23.09.2020

Порушники зазвичай належним чином реагують на факт притягнення їх до відповідальності

25 вересня - вебінар на тему "Захист прав інтелектуальної...

23.09.2020

25 вересня 2020 року об 11.00 розпочнеться черговий онлайн-захід (вебінар) з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Київської області на тему "Захист прав інтелектуальної власності в цивільному порядку".  

Участь у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги «Pro bono»...

18.09.2020

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством продовжує термін участі у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги «Pro bono».

Для постановлення на облік адвокатів як самозайнятих осіб потрібен...

18.09.2020

У НААУ відбулася зустріч із заступником начальника Головного управління ГУ ДПС у м. Києві Оксаною Малихіною, начальником відділу платників податків- обліку самозайнятих осіб управління електронних сервісів Ніною Проскуряковою та начальником відділу адміністрування єдиного внеску окремих видів та категорій платників(ДПС) управління адміністрування податків з фізичних осіб Світланою Терешкиною.

Волейбольна команда адвокатів Київщини здобула свій перший трофей

17.09.2020

13 вересня 2020 волейбольна команда "Адвокати Київщини" взяли участь у Чемпіонаті м. Києва з волейболу серед підприємств та організацій "KYIV SPARTAK OPEN" за програмою IX Київської міської спартакіади "Здоровий киянин"

Де межі свободи адвокатської творчості: література, емоції,...

15.09.2020

Чому суддів бентежить порівняння з бразильськими пожежниками? Що змусило членів Вищої кваліфікаційно-дисицплінарної комісії адвокатури тривалий час сперечатись у нарадчій кімнаті? Яка різниця між будівельником та адвокатом? Це та інше з’ясовували у ВКДКА.

Нове обличчя просування юридичних послуг

15.09.2020

В усі часи та в усі кризи маркетинг і піар були кандидатом №1 на скорочення, урізання та перерозподілення зі знаком мінус. Але цього року сценарій склався особливим чином. По‑перше, реагувати на зміни слід було майже миттєво, бо «ніщо не віщувало біди». По‑друге, в силу особливостей змін, що прийшли разом з локдауном, ніхто не знав (втім, і досі не знає), як довго це триватиме. Тому планувати щось щодо маркетингових стратегій та піар-просування юридичних компаній було дуже складно.

Ототожнення адвоката з клієнтом є інструментом тиску на захисників у...

15.09.2020

Рада адвокатів України опублікувала роз’яснення положення статті 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» щодо заборони ототожнення адвоката з клієнтом. Передумовою для такого кроку стали масові скарги адвокатів на тиск з боку суддів Вищого антикорупційного суду в резонансних справах. Про це доповів під час круглого столу «Актуальні виклики у діяльності Вищого антикорупційного суду» Голова Комітету НААУ з питань БПД Олександр Дроздов.

Адвокатська таємниця: узагальнення дисциплінарної практики КДКА (...

11.09.2020

З моменту укладення договору дані, що стали відомі адвокату, документи, отримані під час надання правової допомоги, набувають статусу адвокатської таємниці... Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури зробила низку правових висновків в Узагальненні дисциплінарної практики кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури щодо адвокатської таємниці. Текст відповідного рішення ВКДКА друкує "Закон і Бізнес".