Новини

Відшкодування регресної шкоди зі службової особи за незаконне...

21.01.2022

Апеляційний суд дійшов безпідставного висновку про закриття провадження у справі, оскільки за своїм суб’єктним складом, предметом спору, обраним прокурором способом захисту порушених прав та характером спірних правовідносин спір є приватноправовим і підлягає розгляду за правилами цивільного судочинства.

Доставлення копії судового рішення електронним листом на особисту...

21.01.2022

Апеляційний суд дійшов необґрунтованого висновку, що доставка судового рішення електронним листом на особисту електронну пошту заінтересованої особи є врученням такого рішення.

31 січня та 01 лютого 2022 року відбудуться чергові засідання ВКДКА

21.01.2022

Чергові засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відбудуться 31 січня та 01 лютого 2022 року.

ВП ВС висловилася щодо подання заяви про перегляд заочного рішення

21.01.2022

Якщо учасник справи оформив заяву про перегляд заочного рішення без дотримання саме вказаних вимог, тобто неналежно, до цієї заяви застосовуються положення статті 185 ЦПК України.

Призначення арбітра. Як обрати та які етичні правила та інші фактори...

21.01.2022

Під час заходу з підвищення кваліфікації адвокатів у Вищій школі адвокатури на тему “Призначення арбітра: як обрати та які етичні правила та інші фактори треба враховувати?”, Хріпкова Кристина, адвокат, член Української Арбітражної Асоціації, розповіла про важливість правильної номінації або призначення арбітра стороною в міжнародному комерційному арбітражному спорі.

Про підстави продовження строку затримання згідно з положеннями ст....

20.01.2022

У випадку відсутності співпраці з боку іноземця або особи без громадянства під час процедури його ідентифікації та неодержання інформації з країни громадянської належності іноземця або країни походження особи без громадянства, строк затримання такої особи може бути продовжено шляхом подання відповідного адміністративного позову, який подається кожні шість місяців.

Оскаржувати дії суб’єкта владних повноважень щодо видачі третій особі...

20.01.2022

Захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, які виникають із цивільних, житлових відносин, підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Представники адвокатури в ВРП пішли у відставку через незгоду з...

20.01.2022

Заступник Голови ВРП Олексій Маловацький і член Вищої ради правосуддя Павло Гречківський подали у відставку з 26 січня 2022 року.

Перебіг процесуальних строків в Електронному суді рахується з...

20.01.2022

Державна судова адміністрація направила роз’яснення про початок перебігу процесуальних строків при отриманні процесуальних документів через Електронний суд.