Новини

Чи може адвокат включити до складу витрат звітного року витрати, пов’...

27.07.2021

Оподаткування доходів, отриманих фізособою, яка провадить незалежну професійну діяльність, регламентується ст. 178 Податкового кодексу зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ).

У ІІ кварталі найбільше обшуків та затримань адвокатів сталося в...

27.07.2021

У квітні-червні 2021 року до рад адвокатів регіонів надійшло 110 повідомлень про обшуки та затримання адвокатів. 52 випадки затримань та обшуків відбулися без повідомлення РАР, 46 з них – в Київській області.

Чи вигідно для позивача прийняття заочного рішення в цивільному...

27.07.2021

Якщо відверто, то багато правників заперечують проти розгляду справи за правилами заочного рішення. У зв’язку із зазначеним виникають багато питань, які ми й спробуємо дослідити у вказаній статті. 

Для захисту особи, якій повідомлено про підозру у вчиненні особливо...

26.07.2021

15 квітня 2021 р. Верховний Суд колегією суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду у справі № 227/641/18 залишив без змін рішення судів, вказавши, що КПК не вимагає обов’язкової участі захисника під час проведення слідчих дій, до участі в яких не залучається підозрюваний.

Огляд судової практики ККС ВС щодо визнання доказів недопустимими

26.07.2021

22 липня 2021 року суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Ольга Булейко провела вебінар «Огляд судової практики ККС ВС щодо визнання доказів недопустимими», який був організований Верховним Судом, Асоціацією правників України та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.

Адвокати мають подавати до Пенсійного фонду електронні відомості про...

26.07.2021

Відомості подаються через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі з обов’язковим накладенням кваліфікованого електронного підпису

Запити слідчих про надання документів. Чи варто відповідати?

23.07.2021

Останнім часом бізнес отримує більше запитів від правоохоронців, ніж зазвичай. Як на них реагувати? 

Адвокат іноземної держави може бути учасником АО лише після внесення...

23.07.2021

Адвокат іноземної держави може бути учасником (засновником) адвокатського об’єднання в Україні разом з адвокатами України лише при включенні його як адвоката іноземної держави до Єдиного реєстру адвокатів України та при здійсненні адвокатської діяльності в Україні з дотриманням всіх вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», зокрема статті 59 Закону.

Адвокати мають вести облік доходів і витрат за новою формою

22.07.2021

У паперовому вигляді самозайнята особа зобов’язана виконувати записи розбірливо чорнилом темного кольору або кульковою ручкою. Якщо треба щось виправити, новий запис засвідчується підписом.

Щодо захисту державних та приватних інтересів у разі поширення...

22.07.2021

Суди мають забезпечувати справедливий баланс між правами на захист гідності, честі, ділової репутації і на свободу слова