Новини

Доведення форс-мажору в податкових правовідносинах у судовому порядку

11.12.2018

Судова практика налічує велику кількість справ, предметом спору яких є форс-мажорні обставини.

Інститут подачі апеляційних і касаційних скарг особами, які не брали...

11.12.2018

«Процесуальні фантоми: можливості перегляду судових рішень за ініціативою не учасників процесу» — з такою темою у рамках спецкурсу «Новації у цивільному процесі» Legal High School виступив партнер ЮК EQUITY Олег Маліневський.

Проблеми судового розгляду справ щодо прав інтелектуальної власності...

10.12.2018

З набранням чинності новими редакціями процесуальних кодексів у адвокатів та суддів виникало дуже багато спірних питань з приводу чинних процесуальних правил у кожній конкретній справі. Майже за рік дії нових процесуальних кодексів більшість з цих питань певним чином були узгоджені та однозначно вирішені. Разом з тим дотепер дискусійним залишається розгляд справ щодо прав інтелектуальної власності.

Резюме останніх змін у сфері кримінального права та процесу

10.12.2018

У листопаді 2018 року Україна впровадила цілий ряд важливих нововведень у сфері кримінального права та процесу. Більшість із них так чи інакше можуть вплинути на український бізнес.

Право на оцінку

10.12.2018

«Будь-яка незаконна дія відносно адвокатів має отримати свою правову оцінку», - впевнений член правління ААУ, голова АО «Національна колегія адвокатів» Віталій Наум

Чи можна розглядати апеляційну скаргу без обвинувача, пояснив ВС

10.12.2018

Відсутність прокурора унеможливлює розгляд апеляційної скарги, навіть за наявності його заяви про це. Такий висновок зробив ВС в постанові №299/915/14-к, текст якої друкує «Закон і Бізнес».

Правосуддя в Україні: загрози реалізації права на доступ

10.12.2018

Сьогодні, на жаль, залишається актуальною тема реалізації права на доступ до правосуддя в Україні. Правовим підґрунтям для реалізації цього права в Україні, насамперед, є ст. 55 Конституції України, яка визначає, що кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень та протиправних посягань.

Українців за кордоном захищатимуть вітчизняні адвокати

03.12.2018

Національна асоціація адвокатів України та Міністерство закордонних справ України уклали Меморандум про співробітництво. Відтепер адвокати спільно з дипломатами здійснюватимуть скоординований захист прав та інтересів українців за кордоном.

ВС: Перебування у спільній власності не убезпечить майно від арешту

28.11.2018

У постанові від 20.11.2018 Верховний Суд роз’яснив, як подружжю поділити автомобіль, якщо на нього накладений арешт для забезпечення цивільного позову у кримінальному процесі.

"EVRIS-Київщина" стала переможцем ІІІ Турніру з футзалу «...

26.11.2018

Два дні шалених змагань, справжнього спорту, боротьби до останніх секунд позаду. Третій щорічний турнір з футзалу серед адвокатів «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області» офіційно завершено. Переможцем турніру стала наша команда - EVRIS-Київщина! Але найцінніше для нас - не кубок переможця, а щирі посмішки наших друзів і колег, атмосфера єдності всієї адвокатської спільноти України, боротьба до останньої секунди та чисті емоції після гри! Щиро дякуємо нашим друзям зі всієї України! Всім, хто взяв участь у змаганнях на футбольному полі. Всім, хто знайшов час та можливості підтримати...