Новини

Процедура оголошення особи в міжнародний розшук: етапи та інсайди

24.06.2019

Нинішній період політичної турбулентності, з‑поміж усього іншого, нагадує нам про епічні втечі за кордон колишнього менеджменту країни — одвічні теми для ЗМІ всіх рівнів. Проте на практиці звинувачення у втечі від розслідувань є актуальними також для багатьох інших фігурантів кримінальних проваджень, в тому числі для представників бізнесу. Правоохоронці, як завжди, намагаються встановити свої правила гри, тому адвокатам потрібно розуміти всі деталі та підводні камені процесу.

Eurolawyers-2019: як гартувалась адвокатська сталь, або З прицілом на...

24.06.2019

Представники команди Ради адвокатів Київської області дійшли до 1/4 частини змагань, та не змогли пройти далі, програвши по пенальті команді з Данії, яка в результаті стала срібним призером турніру.   

Сила - в єдності! Страйку адвокатів не буде, але його оголошення дало...

20.06.2019

Осіб винних у побитті адвоката затримано, їм оголошено про підозру. 19 червня 2019 року Шевченківським районним судом міста Києва до одного з підозрюваних було застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

З першою перемогою на 8th Eurolawyers!

20.06.2019

У одному з перших матчів на 8th Eurolawyers українські адвокати зійшлись у двобої з французькими колегами. Матч Evris-Київщина - Barreau de Grenoble завершився з рахунком 2:0 на користь команди Ради адвокатів Київської області. В іншому матчі між командою Evris-Київщина-1 та болгарською Sofia Bar Association була зафіксована нульова нічия. Так тримати!

Воїни АТО продовжують гостро реагувати на побиття їх побратима -...

19.06.2019

Воїни АТО продовжують гостро реагувати на побиття їх побратима - адвоката О.Несвітайла

EUROLAWYERS 2019: віримо в хлопців, чекаємо з перемогою!

18.06.2019

З 19 по 23 червня адвокати Київської області будуть змагатись за найвищі місця у Європейському турнірі з міні-футболу серед адвокатів

Справа Несвітайла: поліція пішла на діалог з адвокатами

14.06.2019

14 червня 2019 року відбулась зістріч Голови Ради адвокатів Київської області  Петра Бойка та тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУ Національної поліції в Київській області підполковника поліції Андрія Нєбитова та тимчасово виконуючого обов’язки начальника слідчого управління ГУ Національної поліції в Київській області Олега Сліпчука

З ким Рада адвокатів України: чи з адвокатами, чи з продажною...

13.06.2019

Всі члени РАУ проголосували за скасування рішення, якого не бачили в очі, бо офіційне рішення з’явилося після 13 години 13 червня, коли редакційна комісія вже закінчила свою роботу. Це свідчить, що наші колеги керувалися лише чутками та інформацією із Інтернету

Рішення Ради адвокатів Київської області про оголошення страйку

13.06.2019

Рішення  Ради адвокатів Київської області про оголошення страйку

Страйк адвокатів Київської області розпочнеться з 20 червня 2019 року

12.06.2019

12 червня 2019 року за результатами спільного засідання Ради адвокатів Київської області, КДКА Київської області та представників НААУ було прийнято рішення про оголошення регіонального попереджувального страйку адвокатів Київської області.