Новини

НААУ направила пропозиції та зауваження до Рекомендацій щодо...

20.02.2020

Національна асоціація адвокатів України розробила пропозиції та зауваження до Рекомендацій щодо дотримання гарантій адвокатської діяльності в Україні у світлі стандартів Ради Європи. Пропозиції побудовані на основі аналізу проекту звіту, представленого експертом Ради Європи Дж. Голдсмітом під час круглого столу на тему: «Гарантії адвокатської діяльності в Україні у світлі стандартів Ради Європи» у Києві. Документ НААУ скерувала до Офісу Ради Європи в Україні.

Процесуальні зловживання під час аудіо-, відеоконтролю особи та їх...

20.02.2020

Не раз під час проведення процесуальних дій (іноді — навіть не зовсім законного виклику) від слідчого чи оперативного працівника можна почути: «Скажи чесно, не для протоколу». І дехто, розраховуючи на щирість співрозмовника, повідомляє інформацію, що цікавить останнього. Проте мало хто задумувався над тим, що це прихована форма допиту, який проводять у рамках аудіо-, відеоконтролю особи, а здобуті в такий спосіб відомості є недопустимими доказами.

ЄСПЛ нагадав межі допустимої поведінки адвоката в суді

19.02.2020

Особлива роль адвокатів як незалежних професіоналів у здійсненні правосуддя тягне за собою низку обов’язків, особливо щодо їхньої поведінки.

В Білоцерківському міськрайсуді відкрилась кімната для адвокатів

18.02.2020

17 лютого 2020 року відбулося відкриття кімнати для адвокатів у приміщенні Білоцерківського міськрайонного суду Київської області. 

Вітаємо з ювілеєм Заслуженого юриста України, адвоката Миколу...

17.02.2020

Сьогодні святкує свій ювілейний день народження наш колега, Заслужений юрист України, адвокат з більш ніж 40 річним стажем юридичної практики Замковенко Микола Іванович. 

До уваги молодих адвокатів! Безкоштовні програми навчання у Парижі

17.02.2020

Асоціація адвокатів Парижа оголосила набір учасників для міжнародних програм навчання для молодих адвокатів.

Чи має право Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури...

13.02.2020

Верховний Суд підтвердив право ВКДКА порушувати дисциплінарні справи.

Ювілейний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2020»...

13.02.2020

Національний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2020» відбудеться 28 – 29 березня 2020 року у Києві  за адресою пр.Академіка Глушкова, 1, «REJO ВДНГ».

Інформація щодо семінарів та вебінарів для адвокатів Київської області

11.02.2020

Інформація для адвокатів в рамках проведення заходів з підвищення кваліфікації

Як потерпілому подавати докази, — позиція ВС

11.02.2020

Потерпілий наділений правом безпосередньо надавати слідчому докази без спеціального судового дозволу, оскільки є стороною кримінального провадження.