12 жовтня - семінар "Дисциплінарна відповідальність адвоката за порушення Правил адвокатської етики"

12 жовтня 2018 року в рамках організації заходів з підвищення кваліфікації буде проведений важливий для кожного адвоката семінар на тему: "Дисциплінарна відповідальність адвоката за порушення Правил адвокатської етики". Семінар  відбудеться в Будинку Кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6).

Як відомо, висвітлення питань дисциплінарної відповідальності адвокатів за порушення Правил адвокатської етики й досі не втрачає актуальності. Треба зазначити, що серед питань, що урегульовуються нормами Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», не останню чергу займають етичні аспекти в адвокатській діяльності.

Затверджені 9 червня 2017 року, вищим органом адвокатського самоврядування України, – звітно-виборним  з’їздом адвокатів України 2017 року, у новій редакції Правила адвокатської етики, безумовно, потребують грунтовного дослідження та повсякденного аналізу практики їх застосування.

Модератором семінару вже традиційно виступить Бірюкова Аліна Миколаївна, адвокат, проректор Академії адвокатури України, кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України, член дисциплінарної палати КДКА Київської області, заступник голови НПР РАКО.

Дата: 12.10.2018 р.

Час: 13:00 – 15:00.

Місце проведення: м. Київ, Саксаганського, 6, Кінотеатр "Будинок кіно" Національної спілки кінематографістів України.

Вхід – тільки для адвокатів, які пройшли попередню реєстрацію. Тому при собі слід мати посвідчення адвоката.

 
Нагадуємо, що здійснити реєстрацію можна за допомогою розділу сайту "Запис на семінар".
 
Разом з тим нагадуємо, що семінари та інші заходи проводяться безкоштовно лише для адвокатів Київської області. Що стосується адвокатів, які реєструються онлайн, і належать до інших Рад адвокатів, то вони будуть включені в реєстраційний список лише після сплати відповідного внеску. Також вони зможуть зареєструватися для участі в заході в день проведення заходу за наявності вільних місць.
 
По завершенню заходу адвокати отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації.
 
Участь у семінарі є безкоштовною для адвокатів Київської області.