16 липня - сертифікований семінар для адвокатів з приводу аліментних відносин

16 липня 2020 року о 14.00 годині відбудеться АКРЕДИТОВАНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ АДВОКАТІВ : за темою: «АЛІМЕНТИ. ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ. ПІДСТАВИ, ВИДИ, РОЗМІР ТА ОСОБЛИВОСТІ ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ В СУДОВОМУ ТА ПОЗАСУДОВОМУ ПОРЯДКУ. ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ»

Обговоримо ряд актуальних процедурних та процесуальних питань, які необхідно знати, починаючи від процедури призначення аліментів до їх виконання:

Поняття аліментних зобов’язань, особливості, суб'єкти, підстави виникнення і припинення;

Позасудовий порядок призначення аліментів: 1) Договірні відносини батьків щодо сплати аліментів; 1) Окремі положення договору про сплату аліментів; 3) Розмір аліментів, зміна умов та припинення договору; 4) Правове регулювання та наслідки не виконання умов договору.

Стягнення аліментів в спрощеному порядку (наказне провадження): 1) Підсудність заяви про видачу судового наказу та порядок розгляду; 2) Наслідки видачі судового наказу та особливості перегляду судового наказу; 3) Правове регулювання та випадки у яких аліменти можуть бути присудженні у наказному провадженні та їх розмір.

Стягнення аліментів у позовному провадженні : 1) Вимоги, які можуть бути розглянуті лише у позовному провадженні; 2) Підсудність, судовий розгляд. 1) Час з якого присуджуються аліменти, в залежності від виду аліментів; 4) Підстави зміни, збільшення, зменшення розміру аліментів; 5) Аліменти за минулий час, стягнення заборгованості та пені.

Виконання рішення суду про стягнення аліментів: 1) Вимоги до виконавчого документу, порядок подання до виконання, строки; 2) Особливості виконань судових рішень стосовно іноземців та осіб без громадянства; 3) Відповідальність за невиконання судового рішення про стягнення аліментів боржником.

Спікер: ДАНИЛЕНКО Тетяна Іванівна, адвокат, керівник юридичної компанії "Сучасна Феміда"

Тривалість: з 14:00 год – 17:00 год

Місце: КИЇВ, вул. Лаврська, 16, конференц-зал "АКТІО"

Кількість залікових балів: 3

Кількість залікових балів з етики: 0

Вартість: 540 грн

Деталі та запис: www.actio.expert