16 жовтня - вебінар на тему “Порушення виборчих прав. Як захистити і оскаржити”

16 жовтня 2020 року о 11.00 за підтримки Науково-практичної ради Ради адвокатів Київської області відбудеться вебінар на тему: “Порушення виборчих прав. Як захистити і оскаржити.”

Вебінар присвячений питанням оскарження рішень, дій чи бездіяльності, що стосуються виборчого процесу місцевих виборів 2020.

Спікер вебінару: Вдовенко Ольга Миколаївна, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Астарта», експертка з виборчого права, діяльності політичних партій та юридичному супроводі органів влади, член Науково-практичної ради РАКО. Має 15 річний досвід роботи в політичних структурах, виборчих компаніях, консультування органів влади. Серед клієнтів провідні політики та політичні партії.

Модераторка вебінару: Бойко Юлія Юріївна, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «ART DE LEX GROUP», член Науково-практичної ради РАКО.

Вебінар транслюватиметься на You Tube каналі Ради адвокатів Київської області.

У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікера. Також питання можна надіслати завчасно на електронну пошту: yka091976@gmail.com.

 

ШАНОВНІ АДВОКАТИ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

ВЕБІНАР БУДЕ ПРОВЕДЕНО НЕ В РАМКАХ ПОРЯДКУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

БАЛИ ЗА ПРОСЛУХОВУВАННЯ ВЕБІНАРУ НАРАХОВУВАТИСЯ

 НЕ БУДУТЬ

 

         Здійснити реєстрацію можна за допомогою електронного листа на нашу адресу kioblrada@ukr.net з позначкою в темі листа «Заявка на участь у вебінарі». 15.10.2020 Вам у відповідь буде направлено посилання на захід Ради адвокатів Київської області.