17 вересня - семінар "Дисциплінарна відповідальність адвоката за порушення Правил адвокатської етики"

Рада адвокатів Київської області в рамках нового порядку підвищення кваліфікації проводить семінар для адвокатів Київської області на тему "Дисциплінарна відповідальність адвоката за порушення Правил адвокатської етики". Модератором заходу традиційно виступить Аліна Бірюкова, адвокат, доктор юридичних наук, проректор Академії адвокатури України, член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області

Місце проведення семінару: м. Київ, Саксаганського, 6, Кінотеатр "Будинок кіно" Національної спілки кінематографістів України.

Дата проведення: 17 вересня 2019 року.

Час проведення: з 12.00 до 15.00 (початок реєстрації з 11.00)

Вхід – тільки для адвокатів, які пройшли реєстрацію за допомогою QR-коду. Тому при собі слід мати посвідчення адвоката та QR-код.

 

Реєстрація проходить за посиланням http://cpd.hsa.org.ua/5d6ba78d5def6/register 

 

Для участі у заходах з підвищення кваліфікації адвокат повинен виконати наступні дії:

  1. Маючи в наявності мобільний телефон та доступ до особистої електронної пошти (яка зазначена в особистому профайлі адвоката ЄРАУ) створити особистий електронний кабінет за посиланням http://cpd.hsa.org.ua
  2. Обрати з переліку захід  та пройти онлайн реєстрацію на нього (підтвердженням успішної реєстрації є QR-код, який адвокат отримує у відповідь на реєстрацію)
  3. З’явитися на захід та підтвердити свою участь пред’явивши QR-код в електронному або роздрукованому вигляді.
  4. Після закінчення заходу повторно пред’явити особистий QR-код.

 

По завершенню заходу адвокати отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації.

Участь у семінарі є безкоштовною.