18 квітня - семінар "Господарський процес в суді першої інстанції за новим ГПК України"

18 квітня 2019 року Рада адвокатів Київської області в рамках порядку підвищення кваліфікації проводить семінар для адвокатів Київської області на тему "Господарський процес в суді першої інстанції за новим ГПК України".

            Основні доповідачи заходу:

 

Дупляк Олеся Михайлівна, суддя Господарського суду міста Києва. Кандидат юридичних наук. Викладач Національної школи суддів України.

Причко Олександра Ігорівна, помічник судді Господарського суду міста Києва, тренер національної школи суддів України.

            Під час семінару будуть висвітлені основні питання:

1. Докази та доказування. Буде зроблений аналіз всіх видів доказів, визначених законодавцем в ГПК, особливості їх подання до суду; належність, допустимість, достатність та достовірність таких доказів. Також доповідачі зупиняться на обставинах, які не потребують доказування та на питанні преюдиції в господарському процесі.
 
2. Види проваджень та їх особливості. Другий блок питань стосуватиметься трьох видів проваджень: наказного, спрощеного, загального. Буде розкрите питання спрощеного провадження без виклику та з викликом. Питання значення виду провадження при його порушенні. Особливості і недоліки наказного провадження. Загальне позовне провадження: коли обов`язково, а коли можна визначити на розсуд суду. Правила оформлення документів у кожному з видів проваджень, подання доказів та розгляд заяв і клопотань.

 

Дата: 18.04.2019 р.

Час: 13:00 – 15:00

Місце проведення: м. Київ, Саксаганського, 6, Кінотеатр "Будинок кіно" Національної спілки кінематографістів України.

 

            Вхід – тільки для адвокатів, які пройшли попередню реєстрацію. Тому при собі слід мати посвідчення адвоката.

       

            Разом з тим нагадуємо, що семінари та інші заходи проводяться безкоштовно лише для адвокатів Київської області. Що стосується адвокатів, які реєструються онлайн, і належать до інших Рад адвокатів, то вони будуть включені в реєстраційний список лише після сплати відповідного внеску. Також вони зможуть зареєструватися для участі в заході в день проведення заходу за наявності вільних місць.

            По завершенню заходу адвокати отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації.

            Участь у семінарі є безкоштовною для адвокатів Київської області.