24-25 листопада відбудеться ІІІ турнір з футзалу на кубок Голови Ради адвокатів Київської області

Рада адвокатів Київської області з радістю повідомляє про продовження гарної традиції об’єднання адвокатської спільноти за допомогою спорту та оголошує про проведення 24-25 листопада 2018 року ІІІ турніру з футзалу на кубок Голови Ради адвокатів Київської області

Проведення турніру матиме за мету активізувати дружні контакти між адвокатами, їх професійними об’єднаннями, адвокатськими організаціями тощо. Турнір спрямований на популяризацію серед адвокатів Київської області та інших регіонів активного способу життя та підвищення ролі фізичної культури й спорту.

І звичайно, що турнір дасть можливість визначити під час змагань кращих команд та гравців з футзалу серед адвокатів.

Участь у турнірі можуть прийняти адвокатські команди не тільки Київської області, а й з інших регіонів. Тому Рада адвокатів Київської області запрошує до участі у турнірі  адвокатів з усієї України, який відбудеться за адресою  м. Київ, вул. Дорогожицька, 1.

Разом з тим наголошуємо, що відповідно до Положення про проведення Третього щорічного турніру з футзалу серед команд адвокатів «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області 2018» у змаганнях беруть участь команди, до складу яких входять виключно адвокати, відомості щодо яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України (ЄРАУ). 

Команди адвокатів, які виявили бажання взяти участь у змаганнях з футзалу   «Кубку Голови Ради адвокатів Київської області 2018» до початку турніру та не пізніше 10 листопада 2018 року повинні подати до Організаційного комітету заявочний лист (додаток 1), підписаний керівником (представником) команди. Допускається подача заявки в електронному вигляді, при цьому в подальшому керівником (представником) команди повинна бути подана заявка в паперового вигляді.

 
У заявочний лист команди включається не менше семи гравців.
 
До заявочного листа команд учасниць на кожного гравця додається копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката.
 
В заявочному листі зазначається прізвище, ім’я та по батькові, дата народження гравця команди. 
 
Відповідальність за правильність оформлення поданих заявкових документів несе керівник (представник) команди.

 

Організацію, підготовку та проведення турніру здійснюватиме член Ради адвокатів Київської області Клапчук Федір Петрович.

Заявки для участі у турнірі подаються згідно затвердженого Положення на електронну адресу shabelnikov_andr@ukr.net ‎

Кінцева дата реєстрації команд та подачі заявок на участь у турнірі з футзалу - до 10 листопада 2018 року.

скачати файли: