25 вересня - вебінар на тему "Захист прав інтелектуальної власності в цивільному порядку"

25 вересня 2020 року об 11.00 розпочнеться черговий онлайн-захід (вебінар) з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Київської області на тему "Захист прав інтелектуальної власності в цивільному порядку".

Реєстрація відбувається через Особистий кабінет адвоката https://cpd.hsa.org.ua/signin

Вебінар підготував член Ради адвокатів Київської області, адвокат, керуючий партнер ЮК «Чорнобай та Партнери» Олег Чорнобай.

Лектор переконаний, що інтелектуальна власність — одна з найскладніших галузей права, оскільки порушує питання комплексного правозастосування: "Якщо суспільство дійде до розуміння того, що інтелектуальна власність — це насамперед результат складної розумової діяльності за допомогою створення ідеального образу і подальшого втілення в матеріальний предмет, то це дасть змогу розвивати державу в правильному руслі. Основними категоріями справ у сфері інтелектуальної власності є справи щодо визнання недійсними охоронних документів і, власне, сам захист прав інтелектуальної власності. Поширеними категоріями справ є справи про визнання недійсними охоронних документів, визнання авторства, стягнення авторської винагороди, збитків, шкоди, компенсації, спори, що виникають з ліцензійних та інших договорів. Більш «футуристичними» категоріями є справи про визнання торговельної марки добре відомою, спори між співавторами, спадкові спори, спори у сфері трансферу технологій, а також спори в сфері «ноу-хау».
 
За прослуховування курсу адвокатам буде нараховано 2 залікових бали.