28 вересня - семінар "Загальні питання призначення та проведення судових експертиз"

Шановні адвокати Київської області! Осінь - пора нових знань, бо ж підвищення кваліфікації для адвокатів - це процес повсякденного буття, а почасти - й сувора необхідність підтримання себе у професійному тонусі. Тож оголошуємо про проведення першого після літньої відпустки семінару для адвокатів на тему: "Загальні питання призначення та проведення судових експертиз". Семінар відбудеться 28 вересня в Будинку Кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6).

Модератором заходу та доповідачем виступить  КРУТЬ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, старший  викладач Академії суддів України (нині - Національна школа суддів), директор ТОВ «Центр судових експертиз «Альтернатива».

Організатором заходу виступив Комітет захисту бізнесу в сфері податкової та економічної проблематики Ради адвокатів Київської області, який очолює Бучинський Йосип Валентинович, адвокат, голова адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ».
 
Серед основних тем семінару будуть наступні:

- Загальні питання призначення та проведення судових експериз. Рецензування висновків експертів.

- Почеркознавча, лінгвістична експертиза усної та писемної мови. Авторознавча експертиза.

- Технічне дослідження документів. Встановлення відносної та абсолютної давності документів. Встановлення способу виготовлення підписів, записів.

- Фоноскопічна експертиза (експертиза аудіо відео записів). Встановлення аутентичності запису, виявлення ознак монтажу, ідентифікація особи.

Дата: 28.09.2018 р.

Час: 13:00 – 15:00.

Місце проведення: м. Київ, Саксаганського, 6, Кінотеатр "Будинок кіно" Національної спілки кінематографістів України.

Вхід – тільки для адвокатів, які пройшли попередню реєстрацію. Тому при собі слід мати посвідчення адвоката.

 
Нагадуємо, що здійснити реєстрацію можна за допомогою розділу сайту "Запис на семінар".
 
Разом з тим нагадуємо, що семінари та інші заходи проводяться безкоштовно лише для адвокатів Київської області. Що стосується адвокатів, які реєструються онлайн, і належать до інших Рад адвокатів, то вони будуть включені в реєстраційний список лише після сплати відповідного внеску. Також вони зможуть зареєструватися для участі в заході в день проведення заходу за наявності вільних місць.
 
По завершенню заходу адвокати отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації.
 
Участь у семінарі є безкоштовною для адвокатів Київської області.