Новини

Вилучення з ЄРАУ інформації про адвоката обмежує право на здійснення...

08.07.2020

Невключення чи невідображення інформації в Єдиному реєстрі адвокатів є перешкодою для здійснення адвокатом його діяльності.

16 липня - сертифікований семінар для адвокатів з приводу аліментних...

07.07.2020

Обговоримо ряд актуальних процедурних та процесуальних питань, які необхідно знати, починаючи від процедури призначення аліментів до їх виконання

Вітаємо з Днем народження голову Ревізійної комісії Ради адвокатів...

06.07.2020

Завжди усміхнена, енергійна і завзята, смілива та впевнена у собі, має гострий розум та тонке почуття гумору, красива, чарівна і жіночна, таким якостями володіє наша колега, адвокат, голова Ревізійної комісії Ради адвокатів Київської області Світлана Брін!

Вітаємо з Днем народження Третьяк Ніну Михайлівну!

05.07.2020

Від імені Ради адвокатів Київської області прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Протистояння між Радою адвокатів Київської області та НАБУ триває

02.07.2020

Чому детективи НАБУ не хочуть бачити представників Ради адвокатів Київської області на обшуках ?

Які наслідки матиме дозвіл КС на апеляційне оскарження відмов у...

01.07.2020

Другий сенат Конституційного Суду визнав неконституційними положення ч.3 ст.307 Кримінального процесуального кодексу щодо заборони на апеляційне оскарження певних ухвал слідчого судді. Це рішення варте більшої уваги, насамперед — у частині його наслідків.

НААУ представила ДСА свої пропозиції щодо функціонування підсистеми...

01.07.2020

26 червня відбулася зустріч представників Національної асоціації адвокатів України і Державної судової адміністрації України, під час якої сторони обговорили питання забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) і її підсистеми «Електронний суд».

Як адміністративні суди допомагають виконати рішення

01.07.2020

Кожен правник, який хоча б раз готував позовну заяву, чудово розуміє, що отримати рішення про задоволення викладених в ній вимог, це лише частина перемоги, водночас остаточна перемога здобувається навіть не у судовому засіданні, а саме при виконанні судового рішення. Деякі юристи, маючи свої професійні прикмети, не здійснюють святкування виграної справи до тих пір, поки рішення суду не буде виконано.

Виконавчі документи планують дозволити пред’являти в електронній формі

30.06.2020

В Україні планують уможливити видання та пред’явлення документів у виконавчому провадженні в електронній формі. На думку депутатів, це дозволить знизити витрати на папір та пришвидшити процес.

Вітаємо з Днем Конституції України!

28.06.2020

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та професійного натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.