9 днів, як пішов у вічність адвокат Павло Чепурда: спогади друзів

3 жовтня 2020 року адвокати Київщини були приголомшені звісткою про те, що внаслідок раптової і підступної хвороби перестало битись серце молодого адвоката, активного члена футбольної команди Ради адвокатів Київської області Чепурди Павла Івановича

Цього не мало статись. Бо це несправедливо, нечесно і безжалісно.

Йому було лише 37 років. 

Є люди, які тихо працюють, не прагнуть слави і не кричать про свої здобутки. Але вони світяться і вміють якоюсь незрозумілою силою запалити інших…

Саме таким був Павло Чепурда. 

 Свою кар’єру правника Павло розпочав у 2004 році на державній службі, працюючи у юридичному відділі Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву на посаді спеціаліста першої категорії - юрисконсульта, згодом був підвищений на посаду провідного спеціаліста – юрисконсульта та головного спеціаліста - юрисконсульта юридичного відділу Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву.

У 2005 році за сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Києва,  був відзначений почесною Подякою Київського міського Голови О.О. Омельченко.

З 2007 року по 2009 рік працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія ВЄЛЄС КАПІТАЛ», котра є професійним учасником Фондового ринку України, обіймав посаду юрисконсульта. 

В 2009 році, як повноважний представник від імені та в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія ВЄЛЄС КАПІТАЛ», брав активну участь у розробці проекту, щодо створення Публічного акціонерного товариства «УКРАЇНСЬКА БІРЖА».

З 2009 року став одним із засновників, партнерів та Директором Юридичної Компанії «ПРОСПЕРІТАС».  

У вересні 2018 року приєднався до лав адвокатів Київської області.

І одразу поринув у активне спортивне життя адвокатів, тим більше, що футбол був найпершим і найзатятішим хобі Павла Івановича. Так, він виступав у районному чемпіонаті Васильківщини більше п’ятнадцяти років. Він зробив собі ім’я у «Путрівці», після цього був успішним гравцем «Крила Рад» із Крушинки та кодаківської «Юності», а останніми роками виконував функції граючого керівника калинівського «Металурга».

Його роль у команді адвокатів Київської області була надзвичайно великою, і вони як ніхто інші сумують за непоправною втратою вірного ТОВАРИША!

 

Спогади адвоката Київської області, голкіпера команди «Київщина» Зінченка О.В.:

З першого дня знайомства з Пашею, а це початок 2019 року, стало зрозуміло, що він людина спортивна, розумна, відповідальна, охайна, дуже життєлюбна. Після декількох тижнів спільних тренувань, дізнався, що маємо з Пашею багато спільних знайомих, як адвокатів, так і футболістів, це лише укріпило дружні відносини. Коли в команді з’явилася інформація про те, що Паша захворів, до останнього дня не сумнівався, що він обов’язково одужає і ще не раз зіграє на адвокатських турнірах, буде радувати нас своєю усмішкою і надихати на перемоги і нові звершення. Всі в команді дуже переживали і допомагали Паші у боротьбі з хворобою. 

На жаль, постійна зайнятість, перевантаженість роботою, буденними справами не дали можливості дізнатися один про одного більше, але ті поодинокі спільні зустрічі, поїздки, вони запам’ятаються на все життя, Паша дуже позитивна і світла людина, таким його і запам’ятаю, усміхненим, життєрадісним, сповненим амбіційних планів, професіоналом своєї справи, сильним духом і дуже турботливим по відношенню до рідних та друзів. Висловлюю свої співчуття родині Паші, неможливо уявити гіркоту втрати, сил Вам, віри та витримки.

Спогади адвоката Київської області Кулакова Д.Є.:

Паша був для мене найближчою людиною і на превеликий жаль я його втратив!.. Паша - це та людина, про яку ніхто не зможе сказати погано, точніше ніхто не зможе не сказати не добре. Хоча я і знаю Пашку всього лише пару років, мені здається, що ми з ним знайомі і дружимо з самого дитинства! Паша навчив мене багато чому, і буде продовжувати вчити все життя, і я буду прислухатися до нього! Я багато чого перейняв від нього і буду дотримуватися цих якостей до кінця своїх днів! Кажуть, стрижень людини неможливо змінити і я був такої думки, поки не познайомився з Пашею, і він зміг докорінно змінити моє ставлення до життя і до багатьох речей! Паша завжди все робив для своїх близьких і просто для людей, яким потрібна була допомога, завжди робив все ідеально і до кінця! Паша був чудовим фахівцем у своїй справі, дуже справедливим, чесним і по-справжньому доброю людиною і моїм близьким другом! Друг мій, я усвідомлюю те, що така чудова людина зробила все, що могла на цій землі і ти знадобився Господу Богу на небесах! Нехай Земля тобі буде пухом, мій друг! Шалено сумую за тобою і ти назавжди в моєму серці! Величезні співчуття його родині!

Спогади адвоката Київської області Шабельнікова А.В.:

Паша – неймовірно світла і позитивна людина! Він досі залишається з нами і залишиться поряд назавжди! Світла пам’ять та Царство Небесне!

Колектив Ради адвокатів Київської області, друзі та колеги глибоко сумують через цю непоправну втрату і висловлюють щире співчуття рідним і близьким Павла Івановича. 

Світла пам’ять про нашого товариша навіки в серцях його вдячних друзів і колег.