9 лютого - конференція "Проблемні питання застосування нових кодексів"

9 лютого 2018 року відбудеться перша у 2018 році комплексна конференція Ради адвокатів Київської області на тему: "Проблемні питання застосування нових кодексів". Модераторами та доповідачами заходу будуть: 

- Кравченко Максим Володимирович - голова Обухівського районного суду Київської області, викладач (тренер) Національної школи суддів України;

- Цуркан Михайло Іванович - суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, заступник директора тестологічного центру Національної школи суддів України, професор кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України;

Захарова Олена Семенівна - к.ю.н. адвокат, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Шевченка Т.Г.;

- Васильченко Тетяна Вікторівна - суддя Господарського суду міста Києва, викладач Національної школи суддів України. 

Під час конференції будуть висвітлені наступні теми:

1. Новели кримінального процесуального законодавства. Проблемні питання застосування нових норм кримінального процесуального законодавства. Нові суб'єкти у кримінальному процесі. Фіксування судового засідання та процесуальних дій. Допустимість доказів, здобутих під час обшуку. Участь адвоката у слідчих діях. Оригінал документа. Оскарження недотримання розумних строків досудового розслідування. Додаткові права заявника. Перспективи реалізації новел КПК щодо підсудності. (Доповідач: Кравченко Максим Володимирович).

2. Новели Кодексу адміністративного судочинства України. Актуальні питання. Огляд змін та наслідки практичного застосування нової редакції Кодексу (Доповідач: Цуркан Михайло Іванович).

3. Реформування цивільного процесуального законодавства: нові виклики для адвокатури. Зміни, що відбулися у цивільному процесуальному законодавстві стосовно регулювання процесуального статуту адвоката на різних стадіях цивільного процесу. Аналіз процедури звернення до суду із письмовими заявами. Питання реалізації права на перегляд судової справи в апеляційному порядку. (Доповідач: Захарова Олена Семенівна).

4. Господарський процес за новими правилами. Про зміни до господарського процесуального кодексу України, які передбачають розширення способів судового захисту, інститут врегулювання спору за участю судді, нові підходи до видів провадження в господарському судочинстві, нові правила забезпечення позову та інше. (Доповідач: Васильченко Тетяна Вікторівна).

Місце проведення семінару – м. Київ, вул. Саксаганського, 6 (Будинок кіно, Червона зала).

Початок реєстрації – 09.02.2018 о 09.00.

Конференція розпочинається о 10.00

Вхід – тільки для адвокатів, які пройшли попередню реєстрацію. Тому при собі слід мати посвідчення адвоката.

Нагадуємо, що здійснити реєстрацію можна за допомогою розділу сайту "Запис на семінар". Разом з тим нагадуємо, що семінари проводяться лише для адвокатів Київської області. Що стосується адвокатів, які реєструються онлайн, але належать до інших Рад адвокатів, то вони не будуть включені в реєстраційний список. Водночас вони зможуть зареєструватися для участі в семінарі в день проведення заходу за наявності вільних місць та при дотриманні інших умов організаторів конференції. При цьому сповіщення системи про успішну реєстрацію онлайн є недійсною.

Під час семінару учасники отримають поради, висновки, рекомендації.

По закінченню семінару адвокати отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації

Участь у семінарі безкоштовна