Адвокат року - 2021: повний список переможців

За традицією, що склалася, захід проходив у столичному Hyatt Regency Kiev, передає «Закон і Бізнес».

Нагороди присуджувалися кращим адвокатам як у практиках, так і у спеціальних номінаціях.
 
У практиках:
 
FMCG & Retail - Максимова Юлія, АО «Тотум»;
 
аграрне право - Яськів Богдан, АО «Тотум»;
 
адміністративне право та процес - Бурдак Віталій, АО «Павленко лігал груп»;
 
антимонопольне та конкурентне - Праворуденко Тетяна;
 
банкрутство - Боярчуков Сергій, ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»;
 
господарське (комерційне) право Шкелебей Олександр, АО «Есквайрс»;
 
екологічне право та енергетика - Куфтирєв  Павло, АО «Greco»;
 
земельне право - Висіцька Ірина, Адвокатська фірма «Єфімов та партнери»;
 
злиття та поглинання- Мальський Олег, АО «Етерна ло»;
 
інвестиції - Мальський Маркіян, АО «Арцінгер»;
 
IT право - Шевцов Олег, АК «Александров та партнери»;
 
корпоративне право - Ковальчук Микола ЮК, «LI group»;
 
медичне та фармацевтичне право - Миколаєць Юлія, юридична фірма «Статус»;
 
медіа-право - Мотузюк Богдана;
 
митне право - Тасліцький Герман, Дельта інтернешнл сервісес;
 
міжнародний арбітраж - Сулейманова Амінат АО «AGA та партнери»;
 
морське і транспортне право - Денисова Ганна, Юридичне бюро Сергєєвих;
 
податкове право - Жукова Олена, Saivena group;
 
право інтелектуальної власності - Слободянюк Дмитро, АО «Reliance»;
 
сімейне право - Горецький Олег, ЮФ «Горецький і партнери»;
 
спадкове право - Собкович Віталій, АО «Альянс правових сил»;
 
судова практика - Петренко Юрій, АО «АДЕР ХАБЕР»;
 
трудове право - Загрія Надія, АО «Pravo garant»;
 
фінансове і банківське право - Зарубицька Вероніка, ЮК «АМБЕР»;
 
цивільне право - Бабенко Юрій, АО «Мітракс»;
 
wite collar crime - Лисенко Сергій, ЮФ «Грейсерс»;
 
антикорупційна практика - Борис Станіслав, АО «Юскутум»;
 
антирейдерська практика - Порайко Андрій, АО «Еверліґал»;
 
кримінальне право - Лисак Олександр, АО «Еквіті»;
 
кримінальне право - Пошиванюк Тарас АО «Еквіті»;
 
захист бізнесу - Вдовичен Олег, АО «Вдовичен та партнери»;
 
нерухомість та будівництво - Дєдов Євгеній, АО «Юрісвест».
 
У спеціальних номінаціях:
 
за вагомий внесок у розвиток адвокатури - Зейкан  Ярослав;
 
юрист-науковець - Орлюк Олена, Інститут права КНУ ім. Т.Шевченка;
 
кращий  журналіст,  який  пише  на  юридичні  теми - Гончар Ірина, видавництво «Юридична практика»;
 
кращий  in-house  lawyer - Хомич Інна;
 
кращий  in-house  lawyer - Мусійчук Ірина;
 
юрист-громадський  діяч - Оніщук Микола;
 
юрист-законотворець - Макаров Олег;
 
юрист-політичний діяч - Іонушас  Сергій;
 
кращий  молодий  юрист - Боровець Аліна, АО «Мітракс»;
 
кращий  молодий  юрист - Рудометкіна Марія, ЮФ «Горецький і партнери»;
 
кращий  студент - Абдураманов  Аділь, Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка.