Адвокати Київщини визначились з порядком та датою обрання делегатів на З’їзд адвокатів

2 березня 2017 року під час чергового засідання Ради адвокатів Київської області було прийняте рішення про скликання позачергової Конференції адвокатів Київської області з обрання делегатів на Звітно-виборний З’їзд адвокатів України. Були визначені дата, час і місця проведення зборів адвокатів по висуненню делегатів на позачергову Конференцію адвокатів Київської області, а також час та місце проведення самої Конференції.

В результаті, загальні збори адвокатів регіонів (районів) області, міст обласного підпорядкування для обрання делегатів на позачергову Конференцію адвокатів Київської області було вирішено провести 31 березня 2017 року об 11-й год. шляхом об’єднання районів і міст області. Також були визначені із числа адвокатів особи, відповідальні за реєстрацію адвокатів, які прибудуть для участі у зборах адвокатів для обрання делегатів на позачергову Конференцію. 

Для належного проведення зборів незабаром будуть укладені договори оренди приміщень для проведення зборів адвокатів для обрання делегатів на позачергову Конференцію адвокатів Київської області та проведення позачергової Конференції адвокатів Київської області, а також направлене Звернення до Секретаріату НААУ з проханням надати списки адвокатів, адреси робочого місця та відомості про яких включені до Єдиного реєстру адвокатів України у Київській області. 

Своєю чергою Позачергова Конференція адвокатів Київської області з обрання делегатів на Звітно-виборний З’їзд адвокатів України відбудеться 8 квітня 2017 року об 11-й годині.  Місцем проведення позачергової Конференції адвокатів Київської області визначене приміщення майнового комплексу «Президент Готель», зал «Європейський», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна,12.