Адвокати Київської області знову стають призерами футбольних змагань

Минулими вихідними в Харкові на футбольних полях Парку культури та відпочинку ім. М.Горького проходив Всеукраїнський футбольний турнір серед адвокатів "АДВОКАТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ 2018", організований АФК "Олімп" та АО "АФ" Мороз та Партнери".

У турнірі взяли участь футбольні команди адвокатів Одеської області, Сумської області, Чернігівської області, Запорізької області, Дніпропетровської області, Кировоградської області, Київської області та міста Київ, а також збірна команда суддів Харкова.

Це було виняткове за своєю атмосферою свято футболу, яке об'єднало однією ідеєю адвокатів з різних регіонів нашої країни!

За два дні було зіграно 27 матчів, команди виходили на поле тільки заради перемоги!

За результатами ігор, бронзовим призером турніру стала збірна команда суддів Харкова – команда "LEX".

У фінальному матчі АФК "Олімп" зустрілася на полі з командою Київської області KRBA Team. У цій складній та емоційній грі з рахунком 2:0 перемога дісталась харків’янам. Але й срібло турніру – теж непоганий результат.

Натомість лише одного кроку не вистачило іншому представнику Київської області – команді «Evris-Київщина» (до речі, на турнірі грало аж 2 рівнозначних склади команди, проте найбільшого успіху досягла саме команда «Evris-2»). Вилетівши з боротьби за основний трофей, «Evris-Київщина» зосередилась на боротьбі за другий за ґатунком Кубок турніру – Кубок Надії. Так, в 1/4 фіналу була переможена команда Дніпропетровської області, в півфіналі адвокати з «Evris-2» перемогли команду Одеської області. Тільки от в фінальному матчі Кубку Надії в серії післяматчевих пенальті представники Київської області поступилися команді «Зірка» Сумської області.

Разом з тим, ми віримо, що наші хлопці тільки на початку свого великого футбольного шляху, а цей турнір лише не більше ніж підготовка до чемпіонату України та Європи серед адвокатів!

До речі, усі адвокати та представники команд Київської області були вдячні за підтримку вболівальницям та вболівальникам, серед яких звичайно – й голова Ради адвокатів Київської області Бойко Петро Анатолійович, та за їх віру в команди!