Кадрові зміни в Комітеті захисту прав адвокатів

5 вересня 2019 року під час чергового засідання Комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області був прийнятий ряд важливих рішень.

Зокрема, було обговорено вдосконалення дій при виїздах представників Комітету, фіксування та реагування на виявлені порушення; обговорено факти зафіксованих порушень прав адвокатів; прийнято рішення про виклик на засідання Комітету колег у зв’язку із фактами порушень їх професійних прав; заплановано проведення профілактичних заходів серед адвокатів регіону з метою роз’яснення роботи Комітету, недопущення порушень професійних прав, фіксування та реагування на порушення.

Водночас, у зв’язку із значним збільшенням обсягів роботи по Комітету було обрано двох нових заступників голови Комітету - ними стали адвокати Олександр Левадний та Володимир Щиголь.

Вітаємо колег з призначенням та бажаємо плідної роботи!

Нагадаємо, що порушення прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності на сьогоднішній день мають системний характер і відбуваються ледь не щодня по всій Україні. Саме тому у структурі Ради адвокатів Київської області функціонує Комітет захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності. Мета Комітету – забезпечення існування дієвого та ефективного механізму реагування на випадки грубого порушення (попередження порушень) професійних прав адвокатів з боку державних органів.