Комітет захисту прав адвокатів готується інформувати Міжнародну комісію юристів про порушення професійних прав в Україні

6 липня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.

В ході засідання було прийнято рішення про включення до складу Комітету нових членів – К. Четвертака, Ю. Жука, М. Пучина, Є. Мірошнікова та Л. Скокіна.

Секретарем Комітету було обрано Ю. Григоренка.

За результатами розгляду звернення голови секції роботи з регіонами та зверненнями до Комітету О. Карнаух було прийнято рішення про необхідність залучення всіх членів Комітету до реагування на звернення у зв’язку із надмірним обсягом таких звернень.

Також Комітетом було обговорено проведення науково-практичної дискусії за темами процесуальних повідомлень та оскарження підозри в контексті порушення прав адвокатів. Проведення заходу заплановано на другу половину вересня 2018 року.

Окрім того, членами Комітету було заслухано звіт за результатами відрядження представників Комітету до м. Женева для участі у конференції Міжнародної комісії юристів. За результатами заслуховування членами Комітету було вирішено розробити алгоритм процедури звернення про порушення прав адвокатів до Міжнародної комісії юристів.

Наступне засідання Комітету призначено на 10 вересня 2018 року о 15-30.