MUNDIAVOCAT-2018. Адвокати Київської області - шлях чемпіонів!

Не пропустивши жодного голу за весь чемпіонат та вигравши усі матчі адвокати з команди KRBA Team довели, що вони найкращі з найкращих! Вперше команда з України стає чемпіоном Світової першості з міні-футболу серед адвокатів, і цей успіх в Іспанії є аж ніяк не випадковим.

"Кожне наше тренування, кожна гра, кожний турнір - це маленький, але впевнений й наполегливий крок до нашої мети", "Адвокатів Київської області єднає не лише жага до перемоги, але й сильний командний дух, неперевершена підтримка з боку вболівальників та керівництва Ради адвокатів Київської області. Ми відчуваємо шалену підтримку, й кожна наша перемога - це спільна боротьба й спільне свято усіх адвокатів Київської області". 12 травня 2018 року гравці KRBA Team довели на футбольному полі у передмісті Барселони, що це були не просто слова, але конкретний план дій. Відтепер адвокати Київської області - переможці World Football Cup for Lawyers 2018 року з неперевершеним результатом, який навряд чи хтось та колись зможе повторити.

Ось лише 5 фактів ігр Українських Чемпіонів:
1. Чемпіони виграли всі матчі Чемпіонату Світу (7 перемог, 0 нічиїх, 0 поразок). 
2. Чемпіони - єдина команда турніру, що набрала максимальну кількість очок в групі (9).
3. Чемпіони - найрезультативніша команда чемпіонату (30 голів). Друге місце посіли фіналісти (команда з Сербії) з результатом 23 голи.
4. Чемпіони - єдина команда, що не пропустила від фіналістів (Сербія).
5. І найунікальніше досягнення, яке не можливо перевершити, а тільки повторити (але й це майже не можливо). ЧЕМПІОНИ - ЄДИНА КОМАНДА, ЩО НЕ ПРОПУСТИЛА ЖОДНОГО ГОЛУ ЗА ВЕСЬ ЧЕМПІОНАТ.
 
Те, що адвокати Київської області не мали собі рівних, доводять не лише сухі цифри статистики, але й інші не менш красномовні деталі. Наприклад, у матчі 1/16 фіналу під час гри з командою ASAB Blida суперники за 9 хв. до кінця матчу відмовились (!) продовжувати гру (матч завершився перемогою 5:0). Гра наших козаків змусила їх достроково опустити руки! І все це - результат тренувань, важкої роботи, підтримки близьких та колег й неймовірного бажання досягти своєї мети.
 
І ось тепер ця мета здійснилась. KRBA Team - чемпіони світу! Але ми віримо, що наші хлопці й далі йтимуть тільки вперед, до нових перемог!
 
Слава Україні!