Новини партнерів та ЗМІ

Новий закон про адвокатуру: повернення до залежності

20.09.2018

В Раді адвокатів Київської області пояснили, чому «бджоли проти меду».

Адвокатура на порозі змін. Але чи правильних?

18.09.2018

Дивним виглядає закріплення у законопроекті начебто вичерпного переліку відомостей, що можуть включатися в Єдиний реєстр адвокатів. При цьому до таких відомостей належить фактично найосновніше: ПІБ, офіс, телефони. Але як щодо інтерактивності? Як щодо такої опції як «адвокат здійснює діяльність...

Нюанси порушення справи про банкрутство за заявою фіскального органу

17.09.2018

Достатньо цікавим практичним питанням є можливість фіскальних органів подавати заяви на порушення справи про банкрутство платників податків. Адже в цій процедурі є певні нюанси та проблеми, з якими можуть зіштовхнутися як платники й контролюючі органи, так і суди.

Захист прав дітей на належне утримання, реалізація гарантій у виконавчому провадженні

13.09.2018

Належне утримання дитини – це насамперед обов’язок обох батьків. Чинне законодавство України передбачає декілька варіантів здійснення утримання дитини, це: добровільний, договірний та примусовий.

Неформальне спілкування з оперативниками може обернутися для адвоката дисциплінарною відповідальністю

12.09.2018

Залучати правника до конфіденційного співробітництва під час проведення оперативно-розшукових заходів чи слідчих дій, якщо таке буде пов’язане з адвокатською таємницею або може призвести до її розкриття, забороняється. На цьому наголосила Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури....

Проблемні нотаріуси чи проблеми нотаріусів?

04.09.2018

Аналізуючи предмет діяльності нотаріусів в цілому, можна дійти висновку про те, що якість їхньої роботи залежить не тільки від них самих, а певною мірою й від законодавства, яке регламентує порядок вчинення тих чи інших нотаріальних дій.

Восени у Києві відбудеться форум з корпоративного права

27.08.2018

Асоціація правників України 26 жовтня проведе XII Щорічний форум з корпоративного права.

Особливості задоволення адвокатського запиту: окремі питання

08.08.2018

Перехід до правової держави зміщує акценти в регулюванні соціальної поведінки з моралі і моральності на формально певні правові правила. Суспільство виявляється в стані, коли воно не здатне вирішувати внутрішні конфлікти іншими засобами, крім правових.

ЕЛЕКТРОННІ ДОКАЗИ У ГОСПОДАРСЬКОМУ ПРОЦЕСІ: ЩО НА ПРАКТИЦІ?

09.07.2018

У 2017 р. Верховна Рада України прийняла зміни до 3-х процесуальних кодексів України, в тому числі Господарського процесуального кодексу України (далі – ГПК України). Одним з нововведень є запровадження нового електронного виду доказів. З моменту впровадження змін виникло багато практичних...

У Києві пройде літня школа з медичного права

04.07.2018

Школа дасть можливість студентам, адвокатам, вченим, медичним працівникам отримати нові знання з актуальних питань медичного і фармацевтичного права, біоетики та права охорони громадського здоров’я завдяки інтенсивним заняттям, які відбуватимуться упродовж трьох днів.