Оголошення

7 травня - семінар на тему "Робота нотаріату та системи державної реєстрації в умовах воєнного стану"

04.05.2022

Семінар присвячено новелам та обмеженням, встановленим Постановою КМУ № 480 від 19 квітня 2022 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану».
 

Вітаємо з днем народження Олега Чернобая!

09.11.2021

З Днем народження Чернобая Олега Валерійовичабажаємо Вам здоров’я, оптимізму, щастя і добра, мирного неба, удачі, професійних перемог та успіхів, підкорення нових обріїв та висот!

НААУ оголосила набір групи адвокатів для навчання за онлайн курсом HELP “Сімейне право та права людини”

29.09.2021

Національною асоціацією адвокатів України (Координатором програми Ради Європи HELP) спільно з проектом Ради Європи «Протидія насильству щодо дітей в Україні» оголошується набір  групи адвокатів для навчання за онлайн курсом HELP «Сімейне право та права людини».

Інформація у роботі адвоката як один з ключових аспектів адвокатської діяльності

23.09.2021

З метою обговорення ключових проблем забезпечення та дотримання права на доступ до інформації у професійній діяльності адвоката Комітет захисту прав людини 28 вересня 2021 року проведе круглий стіл на тему “Інформація у роботі адвоката”.

НААУ організовує вебінар для адвокатів на тему «Алгоритми розірвання трудових договорів. Практика Верховного Суду»

15.09.2021

За ініціативою регіонального представництва UNBA NextGen у Вінницькій області спільно з Радою адвокатів Вінницької області та Комітетом з трудового права, НААУ організовує вебінар для адвокатів на тему «Алгоритми розірвання трудових договорів. Практика Верховного Суду».

Перешкоджання адвокатській діяльності обговорять на засіданні РАУ

08.09.2021

10-11 вересня у Чернівцях відбудеться засідання Ради адвокатів України, на якому обговорять перешкоди незалежній адвокатській діяльності, несумісність набуття статусу адвоката у практиці ВС та подальше вдосконалення кваліфікаційних і дисциплінарних процедур.

Оголошуємо про проведення ювілейного V фестивалю "Золотий карась адвокатури Київської області"

09.07.2021

Єдине нововедення: у 2021 році святкування відбуватиметься у п’ятницю, будній день, а отже рибалкам доведеться відкласти усі судові засідання цього разу.

На час карантину Секретаріат Ради переходить на роботу в дистанційному режимі

05.04.2021

Секретаріат Ради адвокатів Київської області з 05.04.2021 року і до покращення епідемічної ситуації в Україні, переходить на роботу в дистанційному режимі!

До уваги адвокатів, які подають документи на проходження стажування!

09.04.2019

Шановні колеги, з технічних причин прийом документів в середу не проводитиметься!