Оголошення

НААУ організовує вебінар для адвокатів на тему «Алгоритми розірвання трудових договорів. Практика Верховного Суду»

15.09.2021

За ініціативою регіонального представництва UNBA NextGen у Вінницькій області спільно з Радою адвокатів Вінницької області та Комітетом з трудового права, НААУ організовує вебінар для адвокатів на тему «Алгоритми розірвання трудових договорів. Практика Верховного Суду».

Перешкоджання адвокатській діяльності обговорять на засіданні РАУ

08.09.2021

10-11 вересня у Чернівцях відбудеться засідання Ради адвокатів України, на якому обговорять перешкоди незалежній адвокатській діяльності, несумісність набуття статусу адвоката у практиці ВС та подальше вдосконалення кваліфікаційних і дисциплінарних процедур.

Оголошуємо про проведення ювілейного V фестивалю "Золотий карась адвокатури Київської області"

09.07.2021

Єдине нововедення: у 2021 році святкування відбуватиметься у п’ятницю, будній день, а отже рибалкам доведеться відкласти усі судові засідання цього разу.

На час карантину Секретаріат Ради переходить на роботу в дистанційному режимі

05.04.2021

Секретаріат Ради адвокатів Київської області з 05.04.2021 року і до покращення епідемічної ситуації в Україні, переходить на роботу в дистанційному режимі!

До уваги адвокатів, які подають документи на проходження стажування!

09.04.2019

Шановні колеги, з технічних причин прийом документів в середу не проводитиметься!

Боронити права адвокатів разом: просимо приєднатись до мітингу у Житомирі!

25.02.2019

Рада адвокатів Київської області повідомляє, що 01.03.2019 року з 10-00 до 12-00 години по вулиці Ю.Тютюнника, 7 у місті Житомир, перед приміщенням ГУ ДФС у Житомирській області буде проведено мирне зібрання у формі мітингу.

Контактні відомості нових Комітетів Ради адвокатів Київської області

11.09.2017

Нещодавно на сайті Ради адвокатів Київської області було повідомлено про створення та початок роботи нових Комітетів. Сьогодні публікуємо їх контактні дані та порядок вступу

Нові можливості для професійного зростання адвокатів Київської області

04.09.2017

В Раді адвокатів Київської області створено відразу декілька Комітетів в різних сферах права, діяльність яких буде спрямована на професійний розвиток адвокатів, ефективне застосування ними законодавства, виявлення проблемних питань та аналізу шляхів їх вирішення.

Запрошуємо адвокатів Київщини до роботи в Науково-консультативній раді

21.07.2017

3 метою забезпечення наукової підтримки під час вирішення проблемних питань, що виникають при застосуванні законодавства, Радою адвокатів Київської області було прийнято рішення про створення Науково-консультативної ради.