Оголошення

На час карантину Секретаріат Ради переходить на роботу в дистанційному режимі

05.04.2021

Секретаріат Ради адвокатів Київської області з 05.04.2021 року і до покращення епідемічної ситуації в Україні, переходить на роботу в дистанційному режимі!

До уваги адвокатів, які подають документи на проходження стажування!

09.04.2019

Шановні колеги, з технічних причин прийом документів в середу не проводитиметься!

Боронити права адвокатів разом: просимо приєднатись до мітингу у Житомирі!

25.02.2019

Рада адвокатів Київської області повідомляє, що 01.03.2019 року з 10-00 до 12-00 години по вулиці Ю.Тютюнника, 7 у місті Житомир, перед приміщенням ГУ ДФС у Житомирській області буде проведено мирне зібрання у формі мітингу.

Контактні відомості нових Комітетів Ради адвокатів Київської області

11.09.2017

Нещодавно на сайті Ради адвокатів Київської області було повідомлено про створення та початок роботи нових Комітетів. Сьогодні публікуємо їх контактні дані та порядок вступу

Нові можливості для професійного зростання адвокатів Київської області

04.09.2017

В Раді адвокатів Київської області створено відразу декілька Комітетів в різних сферах права, діяльність яких буде спрямована на професійний розвиток адвокатів, ефективне застосування ними законодавства, виявлення проблемних питань та аналізу шляхів їх вирішення.

Запрошуємо адвокатів Київщини до роботи в Науково-консультативній раді

21.07.2017

3 метою забезпечення наукової підтримки під час вирішення проблемних питань, що виникають при застосуванні законодавства, Радою адвокатів Київської області було прийнято рішення про створення Науково-консультативної ради.

До уваги адвокатів, які займаються захистом прав осіб від порушень у мережі Інтернет

27.01.2017

"Центр компетенції" Консорціуму "Український центр підтримки номерів і адрес" (Центр компетенції) займається сприянням захисту прав осіб від порушень у мережі Інтернет

Запрошуємо адвокатів отримати свідоцтва про підвищення кваліфікації

02.08.2016

Адвокати, які протягом 2012-2015 років надавали Раді адвокатів Київської області картки обліку залікових балів та копії документів, що підтверджують підвищення їх кваліфікації протягом цих років, можуть звернутися до Секретаріату Ради за отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Оголошення

25.03.2015

Шановні колеги та колежанки!

З метою удосконалення роботи «Комітету захисту професійних прав адвокатів та  реалізації гарантій адвокатської діяльності»  Ради адвокатів Київської області, створюються районні відділення Комітету у кожному районі Київської області. Реалізація даного питання удосконалить та поліпшить оперативне реагування Комітету на порушення професійних прав та гарантій адвокатів Київської області.

Створення відділень Комітету надасть можливість адвокатам Київщини не залишитись наодинці з проблемами, які повсякденно виникають у нашої спільноти під час виконання своєї професійної діяльності у всіх куточках Київської області.