Оголошення

Шановні колеги та колежанки!

З метою удосконалення роботи «Комітету захисту професійних прав адвокатів та  реалізації гарантій адвокатської діяльності»  Ради адвокатів Київської області, створюються районні відділення Комітету у кожному районі Київської області. Реалізація даного питання удосконалить та поліпшить оперативне реагування Комітету на порушення професійних прав та гарантій адвокатів Київської області.

Створення відділень Комітету надасть можливість адвокатам Київщини не залишитись наодинці з проблемами, які повсякденно виникають у нашої спільноти під час виконання своєї професійної діяльності у всіх куточках Київської області.

Оперативне реагування на звернення адвокатів про порушення їх прав є ефективним засобом захисту професії та найкращим інструментом профілактики протиправних дій по відношенню до адвоката, а також засобом підвищення авторитету адвокатури України.

Запрошуємо активних адвокатів Київської області до співпраці у роботі адвокатського самоврядування на посаду  «Відповідального адвоката», який очолить районне відділення Комітету.

З питаннями, щодо зарахування до членів Комітету та організації роботи районного відділення, прохання звертатися до Ради адвокатів Київської області за тел.: 462-50-07 та на оперативний телефон Комітету +38 (050) 356-75-55.

З повагою,

заступник голови Комітету