Оголошення! Засідання Ради адвокатів Київської області від 29.05.2020 переноситься!

До уваги адвокатів Київської області та членів Ради адвокатів Київської області - дату засідання Ради перенесено на невизначений термін. Замість 29.05.2020 буде оголошена нова дата.

Таке рішення було прийнято у зв’язку з приписами Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів". Зокрема, до 22 червня 2020 р. (на період дії карантину) забороняється:

- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

Про нову дату проведення засідання Ради буде повідомлено додатково.