Оголошуємо про проведення IV фестивалю "Золотий карась адвокатури Київської області"

17 серпня 2019 року пройде черговий ІV фестиваль рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свято ухи «Адвокатська юшка».

РЕЄСТРАЦІЯ РИБАЛОК РОЗПОЧАТА!

Рада адвокатів Київської області продовжує гарну традицію, започатковану в 2016 році та оголошує про проведення ІV фестивалю рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свята ухи «Адвокатська юшка», які пройдуть 17 серпня 2019 року.

Місце проведення заходу цього разу - Київська область, село Забір’я, контакти Риболовецького клубу якого можна дізнатись за посиланням https://www.zabirya.com.ua/kontakty.html 

Метою проведення фестивалю та свята є продовження чудової традиції організації дозвілля адвокатів Київської області, поєднання спортивного інтересу під час змагань та неформального спілкування між собою колег, друзів, рідних та близьких людей. Під час проведення фестивалю та свята будуть визначені переможці змагань у номінаціях «Золотий карась адвокатури Київської області», «Найкращий риболов адвокатури Київської області», а також «Найсмачніша адвокатська юшка». 

Для участі у заході запрошуються виключно адвокати Київської області разом із сім’ями (дружинами, чоловіками, дітьми)Захід проводиться на безоплатній основі

Також запрошуються до участі адвокати, які мають бажання продемонструвати свої таланти, оскільки під час проведення фестивалю та свята плануються виступи адвокатських колективів, гуртів та окремих адвокатів з різних форм самодіяльності (танці, пісні, музичні композиції, вірші тощо). Також, в рамках фестивалю планується проведення спортивних змагань (футбол, волейбол, шахи).

Заявки на участь у заході мають бути подані як адвокатами, які будуть приймати участь у змаганнях так і адвокатами, які просто бажають прийняти участь у заході в якості гостей.

Наприклад, Заявка на участь у змаганнях з риболовлі подається шляхом особистої подачі заявки до Ради адвокатів Київської області або шляхом надсилання на електронну пошту.

У заявці має бути зазначена наступна інформація:
- П.І.Б. учасника;
- рік народження учасника та регіон робочого місця адвоката;
- контактні телефони учасника;
- вміння плавати;
- члени сім’ї, які будуть приймати участь у фестивалі разом з учасником.
 

Заявки приймаються за електронною адресою kioblrada@ukr.net до 11.08.2019 року включно. Кількість місць обмежена (заявку можна завантажити у Додатках до новини)

Підготовкою та проведенням заходу займається член Ради адвокатів Київської області Клапчук Федір Петрович (тел. 067 933 37 89).

Слідкуйте за повідомленнями на сайті!

Нагадаємо, що перший фестиваль риболовлі «Золотий карась адвокатури Київської області» з успіхом пройшов 13 серпня 2016 року в клубі «GoldFishClub», розташованому в унікальному мальовничому місці в 40 км від Києва поблизу селища Клавдієве-Тарасове, що в Бородянському районі. При цьому задоволені були всі - рибалки хвалилися уловом; з дітьми займалися аніматори; найбільш азартні адвокати змагалися в майстерності приготування юшки; а для любителів активного відпочинку в розпорядженні були спортивні майданчики. При цьому всі без винятку адвокати насолоджувалися неформальним спілкуванням серед колег під бадьорі мотиви українських народних пісень.