Оголошуємо про проведення IV турніру з футзалу серед адвокатів «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області 2019 року»

До уваги адвокатів Київської області!

Рада адвокатів Київської області з радістю повідомляє про продовження гарної традиції об’єднання адвокатської спільноти за допомогою спорту та оголошує про проведення 23-24 листопада 2019 року Четвертого щорічного турніру з футзалу серед адвокатів «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області 2019 року».

Проведення турніру має за мету активізувати дружні контакти між адвокатами, їх професійними об’єднаннями, адвокатськими організаціями тощо. Турнір спрямований на популяризацію серед адвокатів Київської області та інших регіонів активного способу життя та підвищення ролі фізичної культури й спорту. І звичайно, що турнір дасть можливість визначити під час змагань кращих команд та гравців з футзалу серед адвокатів.
 
Участь у турнірі можуть прийняти адвокатські команди не тільки Київської області, а й з інших регіонів. Тому Рада адвокатів Київської області запрошує до участі у турнірі  адвокатів з усієї України, який відбудеться в двох залах Спорткомплекса НУФВСУ за адресою м. Київ, вул. Фізкультури 1, корпус 5.
 
Команди адвокатів, які виявили бажання взяти участь у змаганнях з футзалу до початку турніру та не пізніше 11 листопада 2019 року повинні подати до Організаційного комітету заявочний лист (додаток 1), підписаний керівником (представником) команди. Допускається подача заявки в електронному вигляді, при цьому в подальшому керівником (представником) команди повинна бути подана заявка в паперового вигляді.
 
У заявочний лист команди включається не менше семи гравців.
 
До заявочного листа команд учасниць на кожного гравця додається копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката.
 
В заявочному листі зазначається прізвище, ім’я та по батькові, дата народження гравця команди. 
 
Відповідальність за правильність оформлення поданих заявкових документів несе керівник (представник) команди.

Участь в турнірі безкоштовна.

Заявки просимо надсилати на електронну адресу shabelnikov_andr@ukr.net. Довідки за телефоном 0979544085 (Шабельніков Андрій)

скачати файли: