Оголошуємо про проведення ювілейного V фестивалю "Золотий карась адвокатури Київської області"

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

27 серпня 2021 року пройде черговий V фестиваль рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свято «Адвокатська юшка».

Після вимушеної перерви у 2020 році, пов’язаної із поширенням коронавірусу, цього року Рада адвокатів Київської області з радістю повідомляє про продовження гарної традиції святкування фестивалю рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свята «Адвокатська юшка».

Єдине нововедення: у 2021 році святкування відбуватиметься у п’ятницю, будній день, а отже рибалкам доведеться відкласти усі судові засідання цього разу.

Місце проведення заходу незмінне:

Київська область, село Забір’яФіш Клуб “Риба Чок”, (50.312585 N 30.237122 Е)

Контакти Риболовецького клубу та схема проїзду за посиланням

Під час проведення фестивалю будуть визначені переможці змагань у номінаціях «Золотий карась адвокатури Київської області», «Найкращий риболов адвокатури Київської області», а також «Адвокатська юшка». 

Для участі у заході запрошуються виключно адвокати Київської області разом із сім’ями (дружинами, чоловіками, дітьми)Захід проводиться на безоплатній основі

Заявки на участь у заході мають бути подані як адвокатами, які будуть приймати участь у змаганнях, так і адвокатами, які просто бажають прийняти участь у заході в якості гостей (заявку можна завантажити у Додатках до новини). Кількість місць обмежена 

Заявка подається шляхом надсилання на електронну пошту  kioblrada@ukr.net  до 19.08.2021 року включно. 

У заявці має бути зазначена наступна інформація:

- П.І.Б. учасника;

- рік народження учасника та регіон робочого місця адвоката;

- контактні телефони учасника;

- вміння плавати;

- члени сім’ї, які будуть приймати участь у фестивалі разом з учасником.

Підготовкою та проведенням заходу займається член Ради адвокатів Київської області Клапчук Федір Петрович (тел. 067 933 37 89).

Слідкуйте за повідомленнями на сайті!

скачати файли: