Перше заняття в Школі професійності майстерності адвокатів відбудеться 18 травня 2018 р

Шановні колеги, молоді адвокати Київської області!

 

Для тих, хто виявив бажання навчатися в Школі професійності майстерності адвокатів, повідомляємо: Перше заняття в Школі відбудеться 18 травня 2018 р. о 15.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 15, 4-й поверх (в приміщенні Ради адвокатів Київської області).

 

ТЕМА 1. Організація роботи адвоката, або як за 5 хвилин знайти у своєму комп’ютері відповідь на будь-яке юридичне запитання.

1.1. Робоче місце адвоката. Як створити робоче місце на власному комп’ютері.

       (Додаток № 1. Зразок «РМК (робоче місце комп’ютерне) адвоката».

1.2. Технічне забезпечення адвоката (Додаток № 2. Перелік технічних засобів адвоката).

1.3. Юридична та спеціальна література адвоката (Додаток № 3. Список основної  літератури адвоката).

1.4. Як працювати з юридичними книгами, статтями, щоб вони допомагали адвокату в його повсякденній роботі (Додаток № 4. Зразок «відпрацьованої» книги, статті).

1.5. Закони про адвокатську діяльність (Додаток № 5. Список міжнародних та Законів  України про адвокатську діяльність).

1.6. Інформаційно-пошукові системи (юридичні) України і як з ними працювати (Додаток № 6. Список  Інформаційно-пошукових систем (юридичних) України.

1.7. Робота адвоката з реєстром судових рішень. Створення власної бази судових рішень.

1.8. Як використовувати юридичну літературу, Закони України, рішення судів всіх рівнів в конкретних справах (Додаток № 7. Зразок «Адвокатського досьє»  по справі). 

1.9. Зразки процесуальних документів адвоката і основні правила його формування (Додаток № 8. Зразки процесуальних документів адвоката).

 

Література: По темі «Організація роботи адвоката».

 

Директор школи В.Чевгуз.

 

Довідки за телефонами:

050-331-85-95

067-404-11-85