Приєднуємось до допомоги адвокатам-військовослужбовцям

Шановні колеги, співвітчизники!

19 травня 2014 року Комітет з захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності започаткував акцію допомоги адвокатам-військовослужбовцям, що знаходяться під обстрілом у гарячих точках на сході України.

Наші колеги призупинили свідоцтва адвокатів та, вдягнув військову форму, відстоюють мир, наше майбутнє. Підтримуючи прямий зв'язок з нашими колегами, які після бойових навчань направляються до лінії фронту, ми дізнались про нагальні потреби військової частини. Вони обумовлені необхідністю придбання першочергової технічної складової та засобів захисту життя військових. 

Кожен небайдужий може взяти участь у благодійному заході по збору коштів на подальше придбання та передачу майна адвокатам-військовим. Сума внесків не повинна розцінюватися як транзит певних грошових коштів до військових, це – внески у  збереження життя наших захисників –  братів, синів, друзів, колег.

Зрозуміло, що адвокати не в змозі фінансувати українську армію і ми не маємо важелів проконтролювати розподіл коштів, що збирається державою на підтримку військових. Але підтримаємо хоча б ту військову частину, де наш колега самовіддано служить на благо Вітчизни та кожного з нас! Адже на сьогодні ми є чітко обізнаними про прямі потреби наших колег-адвокатів та їх армійських товаришів, що пліч-о-пліч стоять на варті нашого спокою.

Благодійні кошти можна перераховувати на банківський рахунок, відкритий на ім’я заступника Голови Комітету захисту прав адвокатів Грубського Андрія Віталійовича.

Реквізити:

Для здійснення готівкової операції через каси ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»:

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», картковий рахунок № 0951252700, ПІБ отримувача: Грубський Андрій Віталійович, призначення платежу: благодійна допомога.

Для здійснення безготівкової операції та/або готівкової операції через каси будь-яких інших банків:

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 300335, ЄДРПУО 2572713170, розрахунковий рахунок банку № 26252101, картковий рахунок № 0951252700, ПІБ отримувача: Грубський Андрій Віталійович, призначення платежу: благодійна допомога.

 

Для абсолютної прозорості та відкритості благодійної акції запроваджено безпосередній доступ до всієї інформації про надходження та витрати. Адже ці кошти мають бути дійсно адресно та цільово використані саме на придбання визначених речей, елементарно необхідних нашим колегам та іншим захисникам Вітчизни. І це має бути проконтрольовано всіма бажаючими благодійниками. Рух коштів можна відслідковувати за допомогою сервісу "Інтернет-банкінг". Кожному благодійнику за зверненням буде наданий логін та пароль безпосереднього доступу. При готівковому перерахунку коштів через касу банку просимо також для надання доступу до сервісу направляти відповідні квитанції електронною поштою за адресою Komitetadvokativ@gmail.com. Оскільки ім’я благодійника не відображається у внутрішній системі банківських платежів при переказу готівки. Це не стосується безготівкового перерахування коштів, оскільки за таким видом операцій інформація про благодійника в системі буде відображатися.

Дякуємо всім небайдужим! Імена благодійників обов’язково будуть висвітлені, – ви дійсно робите благородну справу! Адвокати – проти війни! Проте ми за збереження життя наших колег та їх товаришів по службі – простих українців-патріотів! Приєднуємось до допомоги! Бажаємо Миру та Добра!

За додатковою інформацією звертатись до заступника Голови Комітету Грубського Андрія Віталійовича за телефоном 067-243-07-15 або члена Комітету Островської Марії Анатоліївни за телефоном 067-232-94-94. Загальний телефон Комітету: 050-356-75-55.