Новини

17 жовтня відбувся Круглий стіл «Новий етап реформування адвокатури...

18.10.2018

Учасниками Круглого столу висвітлювалися проблеми реформування організації адвокатури, адвокатської діяльності, правового статусу адвоката, які перебувають у постійному полі зору науковців та практиків, та були запропоновані шляхи для пошуку оптимальної моделі адвокатури України як інституту правової системи держави на сучасному етапі.

Щодо врегулювання соціального захисту адвокатів стосовно сплати ЄСВ...

17.10.2018

Рада адвокатів України, розглянувши звернення Голови Ради адвокатів Харківської області від 03 вересня 2018 року № 717 про ініціювання внесення змін до законодавства, що регулює сплату єдиного соціального внеску адвокатами, а також проаналізувавши рішення Ради адвокатів Харківської області від 29 серпня 2018 року № 25/1/4 «Про звернення до Ради адвокатів України з пропозиціями щодо врегулювання соціального захисту адвокатів стосовно сплати ЄСВ адвокатами окремих категорій», звернула увагу на наступне.

З’їзд адвокатів відбудеться на початку 2019 року — РАУ

17.10.2018

З’їзд адвокатів України відбудеться на початку 2019 року незалежно від того, чи буде прийнято законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до цього часу чи ні.

Неприпустимість зловживання процесуальними правами як перспективна...

17.10.2018

У проекті Закону України №9055 пропонується внести зміни до КПК України у частині засад кримінального провадження, а саме доповнити систему засад такою, як «неприпустимість зловживання процесуальними правами».

Огляд ЗМІ: Як убезпечитися від неякісного запису судового процесу чи...

17.10.2018

Чи не кожен адвокат стикався з повною або частковою відсутністю звукозапису засідання або неякісним його фіксуванням, коли неможливо прослухати, наприклад, показання свідків. Чи можна виправити цю ситуацію на законодавчому рівні, аби не витрачати час на повторний процес?

Вітаємо з Днем захисника України!

14.10.2018

Шановні адвокати Київської області! Вітаю вас із Днем захисника України! Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину. Воно відображає прагнення багатьох поколінь українського народу до незалежності.

Заява про недопустимість маніпуляцій у зв'язку із затриманням...

13.10.2018

У зв'язку з провокативним наданням відомостей в ЗМІ щодо затримання працівниками поліції члена КДКА Київської області, Рада адвокатів Київської області вважає за необхідне заявити про наступне.

12 жовтня - семінар "Дисциплінарна відповідальність адвоката за...

08.10.2018

Затверджені 9 червня 2017 року, вищим органом адвокатського самоврядування України, – звітно-виборним  з’їздом адвокатів України 2017 року, у новій редакції Правила адвокатської етики, безумовно, потребують грунтовного дослідження та аналізу практики їх застосування.

Привітання з Днем юриста!

08.10.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою клієнтів, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх прав та законних інтересів.  

Непорушні заповіді в роботі кожного юриста

02.10.2018

Юридична сфера – це не єдина сфера, в якій юрист може проявити відповідні професійні навички. Невипадково серед політиків, президентів і законотворців є багато юристів. Вони писали закони, керували державами, вирішували долі людей. Тобто юридична професія надає можливість впливати на долю всього людства.