Про волейбольну ініціативу Ради адвокатів Київської області

Шановні колеги та колежанки!

Хочемо привернути Вашу увагу до нашої волейбольної ініціативи. Основною нашою метою є пропаганда здорового способу життя, зміцнення позитивного іміджу адвокатської спільноти та формування волейбольної команди адвокатів Київської області.

02 вереня 2019 року на сайті Ради Адвокатів Київської області вже було розміщено інформацію з цього приводу  https://radako.com.ua/news/chi-ie-sered-advokativ-kiyivskoyi-oblasti-zirki-voleybolu

Таким чином, початок вже покладено. З вересня місяця організовано тренування адвокатів з класичного волейболу. Тренування відбуваються щонеділі, з 17-00 до 19-30, на базі середньої школи №194 (Героїв Дніпра, 10б).

Заняття проводить майстер спорту міжнародного класу з класичного волейболу Безпалько Милослава. Рівень гравців – від початківців до кандидатів в майстри спорту. На даний час тренування проходять за змішаною системою – участь беруть як жінки, так і чоловіки одночасно. Надалі плануємо сформувати дві команди – жіночу та чоловічу, якими брати участь у змаганнях різного рівня.

Вільні місця ще є, тож запрошуємо усіх бажаючих спробувати свої сили та приєднатись до наших тренувань.

Основні вимоги до кандидатів:

  1. Обліковуватися у Раді адвокатів Київської області.
  2. Мати бажання інтенсивно працювати.
  3. Самостійно контролювати стан свого здоров’я.

За попереднім записом просимо звертатись до представників: Коненка Дениса за тел. (067) 409-31-63 або Федорченка Андрія за тел. (097) 895-42-93.