Судова практика

Адвокатський запит: практика Броварського міськрайонного суду Київської області

07.02.2022

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Гридасова А.М., розглянула матеріали, що надійшли від Ради адвокатів Київської області, про притягнення до адміністративної відповідальності голову правління обслуговуючого гаражного кооперативу «Металург».

Адвокатські запити: практика Подільського районного суду міста Києва

03.02.2022

Суддя Подільського районного суду м. Києва Казмиренко Л.В., розглянув справу, яка надійшла з Ради адвокатів Київської області Національної асоціації адвокатів України про притягнення до адміністративної відповідальності в.о. директора КП «Київреклама».

Адвокатські запити: практика Шевченківського районного суду міста Києва

31.01.2022

Шевченківський районний суд міста Києва, розглянув адміністративний матеріал, який надійшов з Ради адвокатів Київської області Національної асоціації адвокатів України, про притягнення до адміністративної відповідальності директора Товариства з обмеженою відповідальністю «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС...

Адвокатські запити: практика Дарницького районного суду міста Києва

29.12.2021

Суддя Дарницького районного суду міста Києва Цимбал І.К., розглянув матеріали, що надішли з Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності Сєроухова Д.Г.

Адвокатські запити: практика Дарницького районного суду міста Київа

29.12.2021

Дарницький районний суд міста Київа, розглянув матеріали справи, що надійшли від Ради адвокатів Київської області Національної асоціації адвокатів України про притягнення до адміністративної відповідальності  директора «Джоін АП», за ч. 5 ст. 212-3 КУпАП.

Адвокатські запити: практика Ічнянського районного суду Чернігівської області

06.12.2021

Ічнянський районний суд Чернігівської області, розглянув матеріали справи, що надійшли від Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності  директора СТОВ «Іржавецьке», за ч. 5 ст. 212-3 КУпАП.
 

Адвокатські запити: практика Дарницького районного суду міста Києва

03.12.2021

Суддя Дарницького районного суду міста Києва Комаревцева Л.В., розглянула матеріали,що надішли з Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності Сєроухова Д.Г.

Заява адвоката Кривошей О.Ю. про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності

29.11.2021

Адвокат Кривошей Олександр Юрійович подав заяву до Ради адвокатів Київської області про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності.

Заява адвоката Биченко К.В. про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності

29.11.2021

Адвокат Биченко Констянтин Віталійович подав заяву до Ради адвокатів Київської області про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності.

Адвокатський запит: практика Броварського міськрайонного суду Київської області

18.11.2021

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області ВасиленкоТ.К., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Уповноваженого члена Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності.