Судова практика

Адвокатські запити: практика Ічнянського районного суду Чернігівської області

06.12.2021

Ічнянський районний суд Чернігівської області, розглянув матеріали справи, що надійшли від Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності  директора СТОВ «Іржавецьке», за ч. 5 ст. 212-3 КУпАП.
 

Адвокатські запити: практика Дарницького районного суду міста Києва

03.12.2021

Суддя Дарницького районного суду міста Києва Комаревцева Л.В., розглянула матеріали,що надішли з Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності Сєроухова Д.Г.

Заява адвоката Кривошей О.Ю. про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності

29.11.2021

Адвокат Кривошей Олександр Юрійович подав заяву до Ради адвокатів Київської області про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності.

Заява адвоката Биченко К.В. про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності

29.11.2021

Адвокат Биченко Констянтин Віталійович подав заяву до Ради адвокатів Київської області про відкликання заяви про притягнення до адміністративної відповідальності.

Адвокатський запит: практика Броварського міськрайонного суду Київської області

18.11.2021

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області ВасиленкоТ.К., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Уповноваженого члена Ради адвокатів Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності.

Адвокатський запит: практика Голосіївського районного суду м. Києва

26.10.2021

Право адвоката на адвокатський запит гарантоване ст. 24 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». 

Адвокатський запит: практика Маньківського райсуду Черкаської області

26.10.2021

Відповідно до ч. 2 ст. 24 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» керівники підприємств, установ організацій, яким направлено адвокатський запит, зобов`язаний не пізніше п`яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з...

Адвокатські запити: практика Шевченківського районного суду міста Запоріжжя

24.09.2021

Адвокат Д.В. Підлипенський звернувся до Ради адвокатів Київської області із заявою про притягнення начальника Шевченківського відділу державної виконавчої служби у місті Запоріжжі, до адміністративної відповідальності, посилаючись на ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську...

Адвокатські запити: відкликання скарги адвоката Куяна М.В.

30.08.2021

Для адвоката головне - не скарга сама по собі, а позитивне вирішення доручення клієнта

Адвокатські запити: практика Дніпровського районного суду міста Києва

15.07.2021

Відповідно до ч.2 ст.24 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» керівники підприємств, установ, організацій, яким направлено адвокатський запит, зобов`язані не пізніше п`яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію