Так не можна! Про помилки юристів у соціальних мережах

Мережі з яскравими світлинами та текстами, які надихають працювати над собою. Вести активний спосіб життя, відвідувати професійні заходи, розвивати власний бізнес, просто мандрувати… Це лише частина того, що пропонують нам сучасні соціальні мережі. Іншими слова, це простір для самореалізації, кар'єри, слави, грошей. Хтось ділиться зі своїми підписниками корисною інформацією та мотивує на зрушення, а хтось веде бізнес у зручному діджитал-форматі. Рішення за вами.

З одного боку, користувач інтернету сьогодні перевантажений непотрібною та нецікавою інформацією. Неякісний контент, набридлива реклама, недостовірні факти — через усе це ми втрачаємо довіру та інтерес до соціальних мереж. Проте саме з точки зору довіри мережі є однією з найбільш популярних платформ. Незважаючи на наявність реклами, в центрі соцмережі стоять людина, її власна позиція та життєвий досвід. З іншого боку, цікаві акаунти, коли хочеться підписатися на людину та спостерігати за її сторінкою, сьогодні явище рідкісне. Для цього власники сторінок влаштовують реальне полювання за цікавим контентом: готують незвичайні фотографії та «смачні» тексти, влаштовують опитування, конкурси, ведуть блоги та коментують злободенні питання.

Не є виключенням і юристи. Хоча юрбізу як напряму загалом характерний певний ступінь консервативності, без соціальних мереж йому важко обійтися. Комунікація як нативна функція соцмереж та бажання бути в соціумі близькі юриспруденції, оскільки центральну роль у ній відіграють саме людські стосунки та комунікативні зв'язки. Так, юристи широко представлені у соцмережах. Але як? Пропоную подивитися, розглянувши типові помилки.

Як вбачається з системного аналізу наведених правових норм, або Чим важче, тим краще

І це лише початок довгого складнопідрядного речення. Скажу відверто: поки дочитаю таке до кінця, вже не пам'ятаю початку та навіть середини. Не через власну неуважність та погану пам'ять — у голові спрацьовує фільтр відкидання непотрібної інформації, об'ємних кліше, які не мають суттєвого змісту, а лише засмічують текст та заважають його сприйняттю.

На жаль, більшість юристів упевнені, що чим складніший текст, тим він кращий. Більше того, розповсюджена думка, що простий стиль письма нашкодить іміджу професійного юриста. Тут варто пам'ятати, що ви пишете для людей, більшість з яких не володіють специфічною термінологією. Поставте себе на їх місце. Уявіть, що ви хочете отримати пораду з питання. Якою вона має бути? Чіткою, зрозумілою, лаконічною, проте ємною. Керуйтеся таким правилом при написанні текстів для соціальної мережі, коли це стосується вашого професійного досвіду та роботи. Користувач вам лише подякує, якщо ви відмовитесь від складних термінів та незрозумілих конструкцій. Неважко оцінити ефективність такого тексту — ви отримаєте набагато більше лайків та перепостів.

Викрасти чужу фіолетову корову

«Якщо серед простих корів ви побачите фіолетову, вам це запам'ятається надовго. Ви будете її згадувати, ви будете всім про неї розповідати», — впевнений письменник, підприємець та маркетолог Сет Ґодін. Так само і з соціальними мережами. Не можна копіювати персональні піар-стратегії. Якою б вдалою та оригінальною не була ця стратегія, зовсім необов'язково, що вона виявиться такою для вас.

Звісно, хочеться збудувати образ, який вподобає аудиторія, проте дуже важливо зберегти та розкрити себе. Для цього варто заздалегідь продумати план публікацій, звірившись зі своїм реальним графіком, вирішити, що цікавого та корисного ви можете дати користувачеві. Це стосується як змісту, так і форми — посилюють сприйняття візуальні елементи та гарно продуманий єдиний дизайн оформлення сторінки. Знання — це сила: проаналізуйте діяльність конкурентів та просто цікавих вам людей. Не копіюйте, а просто врахуйте їх переваги та слабкі сторони. І ваша власна корова буде рідкісного фіолетового кольору!

Публічні люди в краватках

Досить часто юристи переконані, що в соціальних мережах варто давати лише професійний контент. Усе, що поза роботою, — табу. Проте зовні це виглядає так, ніби в юриста, окрім роботи, нічого в житті немає. Звісно, ви можете сфокусуватися на роботі, коли більша частина публікацій носять професійний характер. Але не варто забувати про життєву позицію, хобі, настрої та почуття. Вони є невід'ємною частиною вас, а отже, і вашої професії. Жива людина, яка здатна сьогодні виграти справу в суді, а завтра розповісти про своє дитинство з чашкою ароматного чаю в руках — ось що цікавить та зворушує користувачів. Ось чому треба іноді знімати краватки.

Facebook, only you!

З першого погляду може здатися, що саме Facebook є ідеальною мережею для юристів. Тут розповсюджені довгі пости з численними посиланнями, відео лекцій на 20–30 хвилин. Проте не варто обмежуватися лише Facebook. Експериментуйте з контентом, пробуйте різні стилі та канали. Instagram також може допомогти збудувати сильний та емоційний імідж юриста, а на YouTube ваші відео можуть здобути неабияку популярність. Не намагайтеся займатися всім потроху — якщо щось робите, то робіть це якісно.

Розміщуючи пости в соціальних мережах, не забувайте про блоги, статті, коментарі, виступи. Розміщуйте посилання на сторонні ресурси, на яких опубліковані ваші матеріали, відмічайте місця, що відвідуєте, діліться підбірками цікавого контенту. За допомогою власного інформаційного майданчика та популярних ЗМІ ви зможете завоювати та втримати інтерес аудиторії.

Солодка брехня

Працюючи над своїм образом у соціальних медіа, дуже важливо не перестаратися. Я маю на увазі ваші професійні здобутки та якості. Ніколи не обіцяйте клієнтові того, чого не можете дати або у чому не впевнені. Не викликайте у людей безпідставні надії. Нехай потім це стане вишенькою на торті, але не навпаки. Стосовно роботи виклад фактів має бути об'єктивним та достовірним, з розумінням етичних вимог.

Занадто брендований

Сторінка людини істотно відрізняється від сторінки бренду. Стиль ведення сторінки — це не лише яскрава обгортка та брендовані банери. Це певний почерк, смак тексту, підбірки якісних фото у колірній гамі, графік розміщення публікацій. Багато хто з юристів розуміють це буквально: особиста сторінка майоріє банерами з фото юриста, логотипом компанії та тезами. Брендований візуальний контент дійсно гарно сприймається та доносить до аудиторії ключове комунікаційне повідомлення, проте майже однакові картинки з різними темами навряд чи запам'ятаються, а тим паче зацікавлять. Пишіть емоційно, викладайте живі та спонтанні фото, діліться своїм настроєм прямо сьогодні та зараз. Життєві лайфхаки, трохи відвертості та гумору — і ваша сторінка буде вирізнятися з‑поміж інших.

Один в полі не воїн

Триматися осторонь та уникати будь-якої публічної дискусії — ще одна розповсюджена помилка. Юристи досить часто не готові до того, що їх публікація викличе резонанс. Усвідомте, що ваша сторінка є вашим особистим інформаційним майданчиком, а всі інші — гості. Звісно, ви маєте право висловлювати свої думки та дискутувати. Сьогодні світ іде в бік колаборацій та партнерства, тож об'єднуйтесь з колегами у професійні хаби та комунікаційні групи, працюйте, товаришуйте та не бійтеся нічого.

Джерело