У Комітеті ААУ з захисту прав адвокатів — новий голова

Партнера, адвоката Ао «Barristers» Олексія Шевчука обрано головою Комітету ААУ з захисту прав адвокатів. Новообраний голова розповів про важливі аспекти роботи Комітету.

О.Шевчук повідомив, що Комітет ААУ щодо захисту прав адвокатів буде зосереджений на безпосередній роботі з нормативно-правовою базою, зокрема з питань розробки змін до законодавства з метою захисту прав адвокатів, передає «Закон і Бізнес».

Також не мало важливим аспектом роботи Комітету буде взаємодія з державними органами з метою ефективного вирішення проблем, які виникають в діяльності адвокатів. При цьому, О.Шевчук, підкреслив, що Комітет не буде створювати конкуренцію чинним комітетам в органах самоврядування і при НААУ, оскільки, основне завдання Комітету — посилювати і підтримувати їх роботу з метою забезпечити ефективність захисту прав адвокатів.

Робота Комітету із захисту прав адвокатів здійснюватиметься за рахунок взаємодії безпосередньо з адвокатами, а також шляхом збору інформації про порушення прав адвокатів та її систематизації. При цьому Комітет буде дуже активно і швидко реагувати на будь-які звернення адвокатів з проханням допомогти і висловити свою позицію на вирішення тієї чи іншої проблеми, яка виникла, що буде також сприяти мінімізації бюрократії, яка часто зустрічається, для того, щоб швидко реагувати на будь-які факти порушень.