Участь у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги «Pro bono» продовжено до 15 жовтня 2020 року

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством продовжує термін участі у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги «Pro bono». Відомо, що цей конкурс спрямований на відзначення адвокатів, які добровільно та безкоштовно захищали осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених та інших уразливих верств населення. «Ми знаємо, що адвокати багато працюють pro bono та не завжди мають час про це розповісти. Саме тому ми продовжуємо термін для прийняття заявок на конкурс до  15 жовтня 2020 року», – зазначає  адвокат, Голова Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством, що діє в складі НААУ, Віталій Місяць.

НААУ проводить конкурс спільно з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги». Участь у ньому  можуть узяти адвокати, право на зайняття адвокатською діяльністю яких на момент участі в конкурсі не є припиненим або зупиненим згідно із Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Указаний проект буде реалізовано в декілька етапів, на першому з них буде проведено відбір заявок на участь у конкурсі, а на другому  здійснено оцінку поданих заявок та нагородження переможців.

Для того, щоб узяти участь у конкурсі, необхідно до 15 жовтня 2020 року заповнити аплікаційну онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/oJu9N57SCWMW1rsa9

Участь у конкурсі можуть узяти діючі адвокати, право на зайняття адвокатською діяльністю яких на момент участі у конкурсі не є припиненим або зупиненим згідно із Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Призовий фонд конкурсу

Три адвокати, заявки яких конкурсна комісія визнає такими, що найбільш відповідають умовам та критеріям конкурсу будуть відзначені цінними подарунками (планшетний комп’ютер Apple Ipad 32 або аналогічний за вартістю та функціоналом). Під цінним подарунком мається на увазі отримання призу в безстрокове безоплатне користування.

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап – відбір заявок на участь конкурсу  - проводиться з 1 червня по 15 жовтня 2020 року;
  • ІІ етап – оцінка поданих заявок та нагородження переможців - проводиться з 15 по 31 жовтня 2020 року.

В аплікаційній формі учасник надає необхідну контактну інформацію організаторам, а також описує у знеособленому вигляді успішну історію надання правничої допомоги, що відповідає наступним критеріям:

  • правнича допомога надавалася протягом останніх трьох років – не раніше 1 січня 2017 року;
  • правнича допомога надавалася за власною ініціативою адвоката, а не на підставі ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги;
  • надання правничої допомоги відповідало концепції Pro bono – адвокат не отримав та не очікує отримати в майбутньому жодної матеріальної вигоди за надання цієї допомоги;
  • правнича допомога надавалась:

    •  малозабезпеченим особам, тобто особам, які не мають фінансової можливості оплатити послуги з надання правової допомоги;

АБО

  • особам, яких зараховують до вразливих верств населення (пенсіонери, люди з інвалідністю, члени багатодітних сімей, одинокі батьки, паліативні пацієнти, учасники бойових дій, учасники війни та особи прирівняні до них, ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС, ВПО, учасники АТО та ООС тощо).   

Кожен учасник може подати для участі в конкурсі лише одну заявку. У разі подання двох і більше заявок розглядатися буде заявка, що була подана раніше.

Запрошуємо якнайшвидше заповнити анкету й поінформувати адвокатську спільноту про справи, які сприяли захисту значного суспільного й особистого інтересу.

Умови участі у проекті

Координатор конкурсу: Комітет з питань взаємодії з громадянським суспільством, що діє в складі НААУ.

Голова Комітету: Місяць Віталій Петрович.

Електронна адреса: v.misiats@mail.unba.org.ua

Телефон для довідок: +38(067)380-14-40.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

скачати файли: