Урочисте засідання Ради адвокатів Київської області з нагоди Дня юриста (ВІДЕО)

6 жовтня 2017 року відбулося урочисте засідання Ради адвокатів Київської області з нагоди Дня юриста. В цей день окрім традиційного святкового вступу до лав адвокатів Київщини відбулося й вручення нагород тим адвокатам, які проявили себе на ниві правозахисної діяльності.

Зокрема, нагороду за «Відданість адвокатській професії» отримали адвокати Біда Олександр Васильович, Клапчук Федір Петрович, Доманський Андрій Олегович, а нагороду «За професіоналізм, майстерність та мудрість» отримали Зоріна Олена Іванівна та Виговська Уляна Дмитрівна. В номінації «За професіоналізм та принциповість у боротьбі за верховенство права» перемогли адвокати Крамаренко Євгеній Віталійович, Діденко Олег Васильович, Невгад Олександр Вікторович та Бєляєв Дмитро Петрович.

Також в цей день нагороди адвокатам були вручені й з боку представників Київської обласної ради Номінантів оголосив колега Роман Титикало, який вручив Подяки для адвокатів Поліщука Володимира Анатолійовича, Варишка Петра Васильовича, Науму Віталію Миколайовичу, Клапчука Федора Петровича, Лісниченко Єлизавети Сергіївни, Гусейнової Регіни Захидівни, Мартишенко Тамари Олександрівни.

Але звичайно, що в цей день найбільше хвилювались молоді юристи, які отримували своє Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Близько сотні молодих адвокатів почули слова настанови та привітання від старших колег. Зокрема, Володимир Поліщук побажав майбутнім захисникам постійно вдосконалюватись, бо затребуваним буде лише той адвокат, який йде в ногу з часом. Тамара Мартишенко побажала наснаги та успіхів в роботі. Своєю чергою Єлизавета Лісниченко нагадала, що адвокатська праця хоч і не завжди солодка, але зате – вільна! Натомість голова Ради адвокатів Петро Бойко наголосив на наступному: «Ви вливаєтесь в нашу велику сім’ю. Ви повинні знати, що нас вже 4800 осіб. Ви маєте відчувати, що ви не одні. Крім того в цей урочистий, хвилюючий момент ви повинні зрозуміти, що отримали це свідоцтво не просто так. Професія адвоката дійсно важка, але подальше ваше життя в ній залежить виключно від вас, й більше не від кого. Бо у прокурорів і слідчих є силова підтримка, спецпідрозділи й інше. Ваша ж головна і єдина зброя – це ваші знання. Пам’ятайте про це. А ми вас завжди підтримаємо!»