В Україні запрацював електронний кабінет адвоката

На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує «Особистий кабінет адвоката». За допомогою даного сервісу адвокат може оплатити щорічні внески, надавати інформацію щодо діяльності, підвищення кваліфікації, стажу, досвіду роботи тощо. Про це «ЗіБ» повідомили в прес-службі НААУ.

Створити власний профайл можна на сайті НААУ, зайшовши у вкладку «Вхід для адвоката» та вказати e-mail, який зазначено у ЄРАУ, а також пройти ідентифікацію.

Електронний кабінет адвоката спрощує організаційну роботу, за допомогою якого можна додавати дані про себе та свою діяльність, відслідковувати нарахування балів з підвищення кваліфікації, оплачувати щорічні внески та переглянути сплати за попередні роки.

Окрім цього, за допомогою цього сервісу удосконалюються профайли адвокатів у базі даних ЄРАУ. Також можна опублікувати допоміжну інформацію щодо засобів зв’язку, посади в органах адвокатського самоврядування, загального стажу адвокатської діяльності, категорії ведення справ, нагород, підвищення кваліфікації, даних про офіційні сторінки в соціальних мережах. Додатково користувач може розміщувати на своєму профайлі логотип, веб-сайт своєї організації. Адвоката в базі легко буде знайти за номером телефона. З метою додаткової ідентифікації особи необхідно додати до профайла електронну версію власної фотокартки.

За допомогою електронного кабінету, адвокат може легко донести до потенційного клієнта вичерпні дані про себе та розширити коло своїх контактів.

Зазначимо, у НААУ нагадали про розмір й порядок сплати щорічного внеску.