Новини

Відтепер кожен адвокат може в онлайн-режимі отримати бланки ордерів

18.04.2019

Інновація затверджена рішенням Ради адвокатів України від 13.04.2019, передає «Закон і Бізнес».

Подяка за оперативне реагування на ситуацію щодо адвокатського запиту

17.04.2019

Подяка від адвоката Селютина за оперативне реагування на ситуацію щодо адвокатського запиту

Вітаємо адвоката Віктора Чевгуза з Днем Народження!

16.04.2019

Вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою.

МКЮ висловила занепокоєння щодо процесу проти Андрія Доманського

15.04.2019

12 квітня 2019 року МКЮ висловила занепокоєння щодо кримінального процесу проти адвоката Андрія Доманського, практикуючого українського адвоката, який відомий представництвом осіб, що піддаються політичному переслідуванню в Україні, та захистом журналістів.

18 квітня - семінар "Господарський процес в суді першої...

15.04.2019

18 квітня 2019 року Рада адвокатів Київської області в рамках порядку підвищення кваліфікації проводить семінар для адвокатів Київської області на тему "Господарський процес в суді першої інстанції за новим ГПК України".  

ЗМІ: Співпраця з правоохоронними органами може обернутися для...

12.04.2019

Провадячи професійну діяльність, правник має визначитися: або він є адвокатом і захищає клієнта, або співпрацює з правоохоронними органами. От тільки в останньому випадку зберегти свідоцтво не допоможе навіть суд. На цьому наголосив Окружний адміністративний суд м.Києва в рішенні від 25.02.2019.

Чи поширюються гарантії діяльності адвоката на позапроцесуальне...

12.04.2019

Держава повинна визнавати і додержувати конфіденційність комунікацій і консультацій між адвокатом і клієнтом в рамках відносин, пов’язаних з виконанням адвокатом своїх професійних обов’язків. Але чи можна обмежувати предмет спілкування ув’язненого і адвоката питаннями правового захисту?

Адвокатський запит: практика Солом'янського райсуду м. Києва

12.04.2019

Згiдно ст.9 КпАП Украiни  адмiнiстративним  правопорушенням  (простyпком) визнається  протиправна,  винна  (умисна або необережна)  дiя чи бездiяльнiсть,  яка посягає на громадський  порядок,  впаснiсть, права та свободи  громадян, на встановлений  порядок управлiння  i за яку законом передбачено  адмiнiстративну  відповiдальнiсть.

Огляд ЗМІ. Сплата членських внесків за працівників: що з...

10.04.2019

Підприємство сплачує громадській організації членські внески за своїх працівників. Чи включаються такі внески до оподатковуваного доходу працівників? Як в такому випадку утримувати податки? Чи нараховується ЄСВ на суму таких внесків? 

"Спори за позовами прокуратури в інтересах держави", -...

10.04.2019

Ухвалення Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року закону щодо нових редакцій низки процесуальних кодексів та внесення змін до інших законодавчих актів запустило довгоочікувану судову процесуальну реформу. Законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (далі — ГПК), Цивільного процесуального кодексу України (далі — ЦПК), Кодексу адміністративного судочинства України (далі — КАС) та інших законодавчих актів» No 6232 став найбільшим за обсягом законопроектом за весь час існування Верховної Ради України. Одночасно було ухвалено три процесуальні кодекси в...