Новини

Як отримати відшкодування шкоди, внаслідок незаконного притягнення до...

22.07.2019

Ключовим у питанні стягнення шкоди, є встановлений та належним чином доведений факт незаконності застосування до особи вказаних вище заходів та стягнень. У зв’язку з цим, очевидно, що сам лише факт повідомлення про підозру чи тримання під вартою не може бути підставою для виникнення права на відшкодування шкоди. Закон чітко встановлює, коли виникає право на відшкодування шкоди внаслідок незаконного засудження чи притягнення до кримінальної відповідальності.

Справа адвоката Несвітайла: щодо керівництва Білоцерківського відділу...

18.07.2019

Про це повідомляється у листі на адресу голови Ради адвокатів Київської області Петра Бойко

«Золотий карась адвокатури – 2019»: традиція, яка стала святом

17.07.2019

Цікаве дозвілля, конкурси, риболовля і адвокатська юшка – таким знають адвокати Київської області конкурс "Золотий карась адвокатури"

Медіація може стати обов’язковою передумовою звернення до суду

15.07.2019

Народні депутати не полишають спроб запровадити в Україні механізми досудового і позасудового врегулювання спорів. Навіть якщо для цього доведеться вдаватися до примусу.

Оголошуємо про проведення IV фестивалю "Золотий карась...

15.07.2019

17 серпня 2019 року пройде черговий ІV фестиваль рибалок «Золотий карась адвокатури Київської області» та свято ухи «Адвокатська юшка».  

Рада адвокатів Київської області має лише один стандарт – всебічний...

11.07.2019

Належний захист з боку органів адвокатського самоврядування буде надаватись кожному адвокату, щодо якого буде інформація про перешкоджання діяльності та \ чи фізичний напад. 

Новий порядок підвищення кваліфікації адвокатів: міфи VS реальність

11.07.2019

Останні півроку адвокатська спільнота жваво обговорює нові правила підвищення кваліфікації. Багато хто сприймає ці новації як важливий крок на шляху до розвитку та вбачає в них можливості для власного професійного вдосконалення. Проте є й ті, хто опирається змінам. У НААУ переконані, що така позиція продиктована виключно тим, що у нюансах реформи не розібралися.

Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві

10.07.2019

Неодмінним конституційним правом людини й громадянина є право на судовий захист, закріплене у ст. 55 Конституції України. У ст. 17 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 р. зловживання правом визначається як діяльність або дії, спрямовані на скасування прав та свобод, визнаних у Конвенції, або на їх обмеження в більшому обсязі, ніж це передбачено в Конвенції. У низці випадків ЄСПЛ зазначав у своїх рішеннях, що подання до суду клопотань про відкладення судових засідань на тривалий термін через хворобу сторони, неодноразова зміна заявлених вимог тощо не свідчать про...

Відповіді на адвокатські запити: герменевтичні креативи

10.07.2019

Часом складається враження, що адвокатський запит — це «документ-страшилка», який направляють «адвокати-шахраї» з метою випитування «таємної інформації», що буде використовуватися зі злочинним умислом. Можливо, саме тому достатньо часто адвокатські запити ігноруються або у відповідь надається формальна відписка із загальними фразами. Навіть передбачена адміністративна відповідальність не сприяє отриманню адвокатами запитуваної інформації, адже чималий штраф у розмірі 425 грн або навіть усне зауваження, як не дивно, не працюють.

Топ-5 порад, як адвокату повідомити погану новину клієнту

09.07.2019

Кожен адвокат час від часу вимушений повідомляти погані новини клієнтам. Підготуватись до цього дуже важко, а підібрати необхідні слова — майже неможливо.