Новини

Участь у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги «Pro bono»...

18.09.2020

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством продовжує термін участі у Всеукраїнському конкурсі правничої допомоги «Pro bono».

Для постановлення на облік адвокатів як самозайнятих осіб потрібен...

18.09.2020

У НААУ відбулася зустріч із заступником начальника Головного управління ГУ ДПС у м. Києві Оксаною Малихіною, начальником відділу платників податків- обліку самозайнятих осіб управління електронних сервісів Ніною Проскуряковою та начальником відділу адміністрування єдиного внеску окремих видів та категорій платників(ДПС) управління адміністрування податків з фізичних осіб Світланою Терешкиною.

Волейбольна команда адвокатів Київщини здобула свій перший трофей

17.09.2020

13 вересня 2020 волейбольна команда "Адвокати Київщини" взяли участь у Чемпіонаті м. Києва з волейболу серед підприємств та організацій "KYIV SPARTAK OPEN" за програмою IX Київської міської спартакіади "Здоровий киянин"

Де межі свободи адвокатської творчості: література, емоції,...

15.09.2020

Чому суддів бентежить порівняння з бразильськими пожежниками? Що змусило членів Вищої кваліфікаційно-дисицплінарної комісії адвокатури тривалий час сперечатись у нарадчій кімнаті? Яка різниця між будівельником та адвокатом? Це та інше з’ясовували у ВКДКА.

Нове обличчя просування юридичних послуг

15.09.2020

В усі часи та в усі кризи маркетинг і піар були кандидатом №1 на скорочення, урізання та перерозподілення зі знаком мінус. Але цього року сценарій склався особливим чином. По‑перше, реагувати на зміни слід було майже миттєво, бо «ніщо не віщувало біди». По‑друге, в силу особливостей змін, що прийшли разом з локдауном, ніхто не знав (втім, і досі не знає), як довго це триватиме. Тому планувати щось щодо маркетингових стратегій та піар-просування юридичних компаній було дуже складно.

Ототожнення адвоката з клієнтом є інструментом тиску на захисників у...

15.09.2020

Рада адвокатів України опублікувала роз’яснення положення статті 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» щодо заборони ототожнення адвоката з клієнтом. Передумовою для такого кроку стали масові скарги адвокатів на тиск з боку суддів Вищого антикорупційного суду в резонансних справах. Про це доповів під час круглого столу «Актуальні виклики у діяльності Вищого антикорупційного суду» Голова Комітету НААУ з питань БПД Олександр Дроздов.

Адвокатська таємниця: узагальнення дисциплінарної практики КДКА (...

11.09.2020

З моменту укладення договору дані, що стали відомі адвокату, документи, отримані під час надання правової допомоги, набувають статусу адвокатської таємниці... Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури зробила низку правових висновків в Узагальненні дисциплінарної практики кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури щодо адвокатської таємниці. Текст відповідного рішення ВКДКА друкує "Закон і Бізнес".

Вітаємо з днем народження Павленко Ганну Миколаївну!

11.09.2020

Сьогодні святкує свій День народження адвокат з багаторічним стажем, член Ради адвокатів Київської області Павленко Ганна Миколаївна!  

Вітаємо з Днем народження Кіккаса Віктора Едгардовича!

11.09.2020

Вітаємо з Днем народження Кіккаса Віктора Едгардовича, члена Кваліфікаційної палати КДКА Київської області.

Проблеми судового контролю при оскарженні бездіяльності щодо внесення...

10.09.2020

Кримінальний процесуальний кодекс 2012 р. змінив підходи до початку досудового розслідування і судового контролю над дотриманням прав і інтересів осіб при цьому. На відміну від КПК України 1960 р., коли з початком досудового розслідування нормативно були пов'язані приводи і підстави для порушення кримінальної справи, а цьому передувала дослідча перевірка, сучасний етап ознаменований встановленням 24‑годинного строку для внесення відомостей у ЄРДР. На практиці виникає багато питань, пов'язаних з тим, чи є реєстрація інформації із заяв і повідомлень безальтернативною і автоматичною, а також з...