Vivat, адвокати! Запрошуємо всіх на зустріч футбольних лицарів Київщини!

В ніч з 13 на 14 травня 2018 року, близько 01.30, в аеропорту "Жуляни" до Києва повертаються футбольні команди, які з честю представили адвокатську спільноту Київської області під час Світової першості з футболу серед адвокатів в Іспанії.   

Запрошуємо усіх небайдужих привітати українських чемпіонів - команди KRBA Team - UNBA та EVRIS-KYIVSHCHYNA, які продемонстрували завзятий дух, жагу до перемоги та наполегливу працю й чемпіонські амбіції в іграх з адвокатами з усього світу.

Нагадаємо, що в іграх однієї четвертої світового чемпіонату з футболу Mundiavocat2018 зустрілись дві українські команди - KRBA Team - UNBA та EVRIS-KYIVSHCHYNA.
 
Більше того, KRBA Team — UNBA не лише стала лідером за підсумками відбіркових групових ігор, зігравши з командами Канади, Ірану та Беніну, але й продовжує виборювати найвищі нагороди.
 
Команда адвокатів EVRIS-KYIVSHCHYNA стала другою за підсумками групового відбору, зігравши проти угорців, бразильців та алжирців. У 1/8 кияни зустрілися з бразильцями з рахунком 1:2. І лише у чвертьфіналі поступилися друзям з України.
 
Запрошуємо привітати наших чемпіонів!