Волейбольна команда адвокатів Київщини здобула свій перший трофей

«Citius, Altius, Fortius!» - девіз Олімпійських ігор, краще всього підходить для характеристики волейболу.  Адже кожен волейболіст, немає різниці, любитель то чи професіонал, бажає мати кращу реакцію, ніж у суперника, стрибати вище, щоб завдавати чи блокувати удари, і звичайно сила, без неї швидкість та стрибучість немає сенсу. Всі ці аспекти доповнюють друг друга і виводять волейбол на один рівень, по видовищності, з футболом. 

11-13 вересня 2020 волейбольна команда Ради адвокатів Київської області  "Адвокати Київщини" взяла участь у Чемпіонаті м. Києва з волейболу серед підприємств та організацій "KYIV SPARTAK OPEN" за програмою IX Київської міської спартакіади "Здоровий киянин".

Незважаючи на свій "молодий" вік (це перший серйозний турнір для команди, яка лише цього року почала свої тренування), волейболісти "Адвокатів Київщини" відразу заявили про свої амбіції, зайнявши перше місце у своїй групі. В групових герцях були здолані команди DEUTSCHE BANK та PROZZORO. В півфіналі адвокати Київщини дали справжній бій команді FOZZY IT, але все ж поступились фіналісту турніру. Проте вже в матчі за Третє місце знову довели свою перевагу над "банкірами".

Гру "адвокатів" відзначили як вболівальники, так і професійні оглядачі. Зокрема, Олександр Григоренко став переможцем в номінації "Кращий нападник", а Андрій Костенок - в номінації "Кращий зв'язуючий".

Вітаємо команду "Адвокати Київщини" з успішним стартом на ниві перемог і бажаємо подальших успіхів!