Юридичні новини

28 вересня - семінар "Загальні питання призначення та проведення судових експертиз"

19.09.2018

Доповідач: КРУТЬ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ старший  викладач Академії суддів України нині Національна школа суддів.
 
Директор ТОВ «Центр судових експертиз «Альтернатива».

Віталій Наум: «У Франції за рік не набереться й п’ять обшуків, у той час як у нас за день можуть провести понад десять»

17.09.2018

Правнича спільнота стурбована численними випадками порушень прав адвокатів. До кого фахівець може звернутися по захист? Чому не варто розраховувати на силові методи розв’язання проблеми? У чому правоохоронці звинувачують адвокатів? На яку допомогу міжнародних інституцій можуть розраховувати українські юристи? У чому полягає формула успіху адвоката? Про це та інше розповів голова Комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області, член правління Асоціації адвокатів України Віталій НАУМ.

РАУ закликала Верховну Раду утриматися від прийняття проекту закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” №9055

14.09.2018

НААУ направила до керівництва Верховної Ради, комітетів та фракцій парламенту, індивідуально до народних депутатів Резолюцію Ради адвокатів України із закликом утриматися від прийняття проекту закону №9055 “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Суб’єктивні враження від законопроекту «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

12.09.2018

Наукові принципи теорії держави і права  визначають, що священною  метою будь-якого законопроекту є необхідність встановити нові правовідносини в державі або закріпити існуючі  правовідносини,  які вже склалися на практиці, але не врегульовані законом. 

Золотий карась-2018: адвокати отримали море позитивних емоцій від свята риболовлі

12.09.2018

З кожним роком свято риболовлі "Заолотий карась адвокатури" стає все масштабнішим та цікавішим

Адвокат року - 2018: розпочалося онлайн-голосування

12.09.2018

У межах проведення Всеукраїнського конкурсу «Адвокат року - 2018» Асоціація адвокатів України оголосила про початок онлайн-голосування на офіційному сайті організації.

Законопроект про адвокатуру повинна оцінити Венеціанська комісія, — НААУ

12.09.2018

Законопроект про адвокатуру та адвокатську діяльність не відповідає міжнародним стандартам та демократичним процедурам здійснення реформ. Тому НААУ наполягає, щоб проект закону пройшов оцінку у Венеціанській комісії.

Право жінки-адвоката, яка здійснює адвокатську діяльність індивідуально (є самозайнятою особою) на допомогу по вагітності та пологах, допомогу при народженні дитини

04.09.2018

На власній практиці можу запевнити, що адвокату досить важко отримати допомогу по вагітності та пологах. Склалося таке враження, що колеги або не отримували її взагалі або зверталися до відповідних органів не надто часто. Тому в даній статті я висвітлю право жінки-адвоката (самозайнятої особи) на отримання зазначеної допомоги та його практичне застосування.

Обшук vs приватне життя: як знайти баланс?

04.09.2018

Однією із фундаментальних норм, закріплених Конституцією України, є право на особисту недоторканість фізичної особи й недоторканість її житла, яке визначене в низці міжнародних актів. Разом з тим, держава має право на обґрунтоване обмеження такого права.