Юридичні новини

Відтепер кожен адвокат може в онлайн-режимі отримати бланки ордерів

18.04.2019

Інновація затверджена рішенням Ради адвокатів України від 13.04.2019, передає «Закон і Бізнес».

Подяка за оперативне реагування на ситуацію щодо адвокатського запиту

17.04.2019

Подяка від адвоката Селютина за оперативне реагування на ситуацію щодо адвокатського запиту

Вітаємо адвоката Віктора Чевгуза з Днем Народження!

16.04.2019

Вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою.

МКЮ висловила занепокоєння щодо процесу проти Андрія Доманського

15.04.2019

12 квітня 2019 року МКЮ висловила занепокоєння щодо кримінального процесу проти адвоката Андрія Доманського, практикуючого українського адвоката, який відомий представництвом осіб, що піддаються політичному переслідуванню в Україні, та захистом журналістів.

18 квітня - семінар "Господарський процес в суді першої інстанції за новим ГПК України"

15.04.2019

18 квітня 2019 року Рада адвокатів Київської області в рамках порядку підвищення кваліфікації проводить семінар для адвокатів Київської області на тему "Господарський процес в суді першої інстанції за новим ГПК України".
 

ЗМІ: Співпраця з правоохоронними органами може обернутися для адвоката втратою свідоцтва

12.04.2019

Провадячи професійну діяльність, правник має визначитися: або він є адвокатом і захищає клієнта, або співпрацює з правоохоронними органами. От тільки в останньому випадку зберегти свідоцтво не допоможе навіть суд. На цьому наголосив Окружний адміністративний суд м.Києва в рішенні від 25.02.2019.

Чи поширюються гарантії діяльності адвоката на позапроцесуальне спілкування з клієнтом?

12.04.2019

Держава повинна визнавати і додержувати конфіденційність комунікацій і консультацій між адвокатом і клієнтом в рамках відносин, пов’язаних з виконанням адвокатом своїх професійних обов’язків. Але чи можна обмежувати предмет спілкування ув’язненого і адвоката питаннями правового захисту?

Огляд ЗМІ. Сплата членських внесків за працівників: що з оподаткуванням?

10.04.2019

Підприємство сплачує громадській організації членські внески за своїх працівників. Чи включаються такі внески до оподатковуваного доходу працівників? Як в такому випадку утримувати податки? Чи нараховується ЄСВ на суму таких внесків? 

"Спори за позовами прокуратури в інтересах держави", - основні акценти семінару

10.04.2019

Ухвалення Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року закону щодо нових редакцій низки процесуальних кодексів та внесення змін до інших законодавчих актів запустило довгоочікувану судову процесуальну реформу. Законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (далі — ГПК), Цивільного процесуального кодексу України (далі — ЦПК), Кодексу адміністративного судочинства України (далі — КАС) та інших законодавчих актів» No 6232 став найбільшим за обсягом законопроектом за весь час існування Верховної Ради України. Одночасно було ухвалено три процесуальні кодекси в...

Що зміниться в КПК з початком роботи Антикорупційного суду: аналіз

08.04.2019

Зміни до законодавства, які набирають чинності з дня початку роботи Вищого антикорупційного суду (порівняльна таблиця).