Юридичні новини

Доведення форс-мажору в податкових правовідносинах у судовому порядку

11.12.2018

Судова практика налічує велику кількість справ, предметом спору яких є форс-мажорні обставини.

Інститут подачі апеляційних і касаційних скарг особами, які не брали участі у справі, став менш сприятливим для зловживань

11.12.2018

«Процесуальні фантоми: можливості перегляду судових рішень за ініціативою не учасників процесу» — з такою темою у рамках спецкурсу «Новації у цивільному процесі» Legal High School виступив партнер ЮК EQUITY Олег Маліневський.

Проблеми судового розгляду справ щодо прав інтелектуальної власності до початку роботи Вищого суду з питань інтелектуальної власності

10.12.2018

З набранням чинності новими редакціями процесуальних кодексів у адвокатів та суддів виникало дуже багато спірних питань з приводу чинних процесуальних правил у кожній конкретній справі. Майже за рік дії нових процесуальних кодексів більшість з цих питань певним чином були узгоджені та однозначно вирішені. Разом з тим дотепер дискусійним залишається розгляд справ щодо прав інтелектуальної власності.

Резюме останніх змін у сфері кримінального права та процесу

10.12.2018

У листопаді 2018 року Україна впровадила цілий ряд важливих нововведень у сфері кримінального права та процесу. Більшість із них так чи інакше можуть вплинути на український бізнес.

Чи можна розглядати апеляційну скаргу без обвинувача, пояснив ВС

10.12.2018

Відсутність прокурора унеможливлює розгляд апеляційної скарги, навіть за наявності його заяви про це. Такий висновок зробив ВС в постанові №299/915/14-к, текст якої друкує «Закон і Бізнес».

Українців за кордоном захищатимуть вітчизняні адвокати

03.12.2018

Національна асоціація адвокатів України та Міністерство закордонних справ України уклали Меморандум про співробітництво. Відтепер адвокати спільно з дипломатами здійснюватимуть скоординований захист прав та інтересів українців за кордоном.

ВС: Перебування у спільній власності не убезпечить майно від арешту

28.11.2018

У постанові від 20.11.2018 Верховний Суд роз’яснив, як подружжю поділити автомобіль, якщо на нього накладений арешт для забезпечення цивільного позову у кримінальному процесі.

"EVRIS-Київщина" стала переможцем ІІІ Турніру з футзалу «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області»

26.11.2018

Два дні шалених змагань, справжнього спорту, боротьби до останніх секунд позаду. Третій щорічний турнір з футзалу серед адвокатів «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області» офіційно завершено. Переможцем турніру стала наша команда - EVRIS-Київщина! Але найцінніше для нас - не кубок переможця, а щирі посмішки наших друзів і колег, атмосфера єдності всієї адвокатської спільноти України, боротьба до останньої секунди та чисті емоції після гри! Щиро дякуємо нашим друзям зі всієї України! Всім, хто взяв участь у змаганнях на футбольному полі. Всім, хто знайшов час та можливості підтримати...

Запрошуємо усіх на футбольне свято - ІІІ щорічний турнір з футзалу на Кубок голови Ради адвокатів Київської області

23.11.2018

Проведення турніру матиме за мету активізувати дружні контакти між адвокатами, їх професійними об’єднаннями, адвокатськими організаціями тощо. Турнір спрямований на популяризацію серед адвокатів Київської області та інших регіонів активного способу життя та підвищення ролі фізичної культури й спорту.
 

Президентський проект № 9055 про адвокатуру визнано корупціогенним

22.11.2018

Комітет ВР з питань запобігання і протидії корупції визнав корупціогенним проект Закону №9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», внесений до Верховної Ради Президентом України Петром Порошенком як невідкладний.