Юридичні новини

17 жовтня відбувся Круглий стіл «Новий етап реформування адвокатури України»

18.10.2018

Учасниками Круглого столу висвітлювалися проблеми реформування організації адвокатури, адвокатської діяльності, правового статусу адвоката, які перебувають у постійному полі зору науковців та практиків, та були запропоновані шляхи для пошуку оптимальної моделі адвокатури України як інституту правової системи держави на сучасному етапі.

Щодо врегулювання соціального захисту адвокатів стосовно сплати ЄСВ адвокатами окремих категорій

17.10.2018

Рада адвокатів України, розглянувши звернення Голови Ради адвокатів Харківської області від 03 вересня 2018 року № 717 про ініціювання внесення змін до законодавства, що регулює сплату єдиного соціального внеску адвокатами, а також проаналізувавши рішення Ради адвокатів Харківської області від 29 серпня 2018 року № 25/1/4 «Про звернення до Ради адвокатів України з пропозиціями щодо врегулювання соціального захисту адвокатів стосовно сплати ЄСВ адвокатами окремих категорій», звернула увагу на наступне.

З’їзд адвокатів відбудеться на початку 2019 року — РАУ

17.10.2018

З’їзд адвокатів України відбудеться на початку 2019 року незалежно від того, чи буде прийнято законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до цього часу чи ні.

Вітаємо з Днем захисника України!

14.10.2018

Шановні адвокати Київської області!

Вітаю вас із Днем захисника України! Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину. Воно відображає прагнення багатьох поколінь українського народу до незалежності.

Заява про недопустимість маніпуляцій у зв'язку із затриманням адвоката, яке відбулось 12.10.2018

13.10.2018

У зв'язку з провокативним наданням відомостей в ЗМІ щодо затримання працівниками поліції члена КДКА Київської області, Рада адвокатів Київської області вважає за необхідне заявити про наступне.

12 жовтня - семінар "Дисциплінарна відповідальність адвоката за порушення Правил адвокатської етики"

08.10.2018

Затверджені 9 червня 2017 року, вищим органом адвокатського самоврядування України, – звітно-виборним  з’їздом адвокатів України 2017 року, у новій редакції Правила адвокатської етики, безумовно, потребують грунтовного дослідження та аналізу практики їх застосування.

Привітання з Днем юриста!

08.10.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.
Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою клієнтів, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх прав та законних інтересів.
 

Адвокати, судді та прокурори домовилися про співпрацю

01.10.2018

Сьогодні, 1 жовтня, Рада адвокатів, Рада суддів та Рада прокурорів підписали резолюцію «Професійна етика правосуддя» з метою утвердження високих стандартів правосуддя, професійного навчання та підвищення рівня професійної етики судового процесу.

Адвокати Київської області знову стають призерами футбольних змагань

28.09.2018

Минулими вихідними в Харкові на футбольних полях Парку культури та відпочинку ім. М.Горького проходив Всеукраїнський футбольний турнір серед адвокатів "АДВОКАТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ 2018", організований АФК "Олімп" та АО "АФ" Мороз та Партнери".

Ненадання відповіді на адвокатський запит не слід залишати без реагування

28.09.2018

В будь-якому разі, порушення прав адвоката, зокрема, у ненаданні відповіді або неправомірній відмові на адвокатський запит не слід залишати без реагування і звертатись до ради адвокатів регіону з метою захисту порушених прав.